Вторник,
13 апреля 2021
Именины: Egils, Egīls, Nauris, Вениамин, Иннокентий Поздравить в эфире радио «Ef-Ei»
LV RU
Общество

SPKC: С начала сезона грипп в Латвии не констатировали

04.03.2021
В Латвии активность гриппа остается на межсезонном уровне, сообщает Центр профилактики и контроля заболеваний (SPKC). С начала сезона гриппа в Латвии не было констатировано ни одного случая. 

В свою очередь, в Европе регистрируются спорадические, то есть единичные случаи гриппа, сообщает SPKC.

Всемирная организация здравоохранения призывает обратить внимание на то, что данные надзора за гриппом следует интерпретировать с осторожностью, так как пандемия Covid-19 в разной мере повлияла на посещаемость разных учреждений, работу медперсонала, а также на приоритеты тестирования и возможности, - сообщает ведомство.

На распространение гриппа, скорее всего, повлияли меры гигиены и физического дистанцирования, введенные для ограничения распространения Covid-19, уверены в SPKC. 

Rezekneszinas.lv
Поделись с друзьями:
« вернуться назад

Комментарии (0-10 /15)
Голос 04.03.2021 15:57
Чудеса! Каждый год есть, а тут пропал! Наверное даже ОРВ нет? Как жить?
Огарчение 04.03.2021 16:33
Полнейшее враньё,задумана афера,дурят изапугивают людей.
dumka 05.03.2021 06:49
URRĀĀĀĀ - Covids uzvarēja visas slimības - !!!!
- 05.03.2021 09:41
grip visel iz modi
а бабосиков много и некуда девать 05.03.2021 09:48
-В январе 2021 уровень безработицы в Латвии был выше чем в среднем по Европейскому союзу!Многие годами не стоят на учете,естественно не получают компенсации.На кануне вируса государство укоротило месяцы выплаты и обрезало величину компенсации!Народ это нефть,с которого можно получать деньги.В прессе нет упоминания сколько замерзло людей в морозную зиму.Скрывают.
Старик 05.03.2021 10:10
Грипп стал ковидом. Государство получает очень хорошие деньги из евросоюза на эту борьбу. Нашим очень выгодно тянуть резину. Вопрос -кому больше перепадает денег -не народу.

Павлюк 05.03.2021 16:11
Вынашивает в шир.... Полный локдаун.
Skolnieciņš no svētezera 06.03.2021 11:22
Ar ašiem soļiem tuvojas siltais pavasaris. Ziema jau iet uz beigām. Tik vietām ir vēl saglabājies ziemas aukstums. Pavasarī daba mostas, dzīvība plaukst un zeļ. Pavasaris ir gada cerīgākais un optimistiskākais gadalaiks. Tik diemžēl šogad mūs apbēdina kovid-19 (covid-19) pandēmija. SARS-CoV-2 vīruss negrib piekāpties. Lai arī kovid-19 sērga kopš 2020. gada 13. marta plosās mūsu mīļajā latvju zemītē, tomēr nepadosimies panikai un saglabāsim sirdī mieru. Ievērosim visus ārkārtējā stāvokļa ierobežojumus. Ievērosim profilaktiskos drošības pasākumus. Lieki nepulcēsimies. Lietosim higiēniskās sejas maskas. Mazgāsim rokas ar ūdeni un ziepēm. Dezinficēsim rokas. Ieturēsim 2 metru distanci cits no cita. Raudzīsimies ar cerību nākotnē. Vairosim pozitīvo enerģiju sev apkārt. Atvērsim savā mājoklī logu, lai ielaistu Dabas Mātes dievišķo enerģiju tajā. Uzvilksim kaklā pīlādžogu krelles. Iedegsim uz galda zaļu svecīti par godu Dabas Mātei. Lūgsim Dabas Mātes svētību ar sirdi un dvēseli. Dabas Māte ir mūsu mīļotā Dieviete. Viņa ir mūsu Radītāja. Mēs esam viņas bērni. Dabas Māte nekad nepametīs mūs nelaimē. Viņa vienmēr mūs uzklausīs un atbalstīs. Dzīvosim ar ticību sirdīs. Lai ticība Dabas Mātei kalpo mums par bruņām un vairogu! Lai Dabas Māte svēti katru no mums, kas viņai tic! Lai Dabas Māte pasargā mūs no ļauna!
Ar Dabas Mātes bezgalīgo viedumu, Skolnieciņš no svētezera [Latvju Dievu dēls]
©Skolnieciņš 1999-bezgalība :-)
Skolnieciņš® ™Skolnieciņš
Latvju Dievi mūžam viedi.
#LatvjuDievi #Pērkons #Laima #Māra #VeļuMāte #DabasMāte #LatvjuDievuSvētība #pagāni #ticība #rituāli #lūgšanas #buršanās #saticība #drošība #miers #svētezers
видение... 06.03.2021 18:12
Skolnieciņš no svētezera 06.03.2021 11:22
Ar ašiem soļiem tuvojas siltais pavasaris. Ziema jau iet uz beigām. Tik vietām ir vēl saglabājies ziemas aukstums. Pavasarī daba mostas, dzīvība plaukst un zeļ. Pavasaris ir gada cerīgākais un optimistiskākais gadalaiks. Tik diemžēl šogad mūs apbēdina kovid-19 (covid-19) pandēmija. SARS-CoV-2 vīruss negrib piekāpties. Lai arī kovid-19 sērga kopš 2020. gada 13. marta plosās mūsu mīļajā latvju zemītē, tomēr nepadosimies panikai un saglabāsim sirdī mieru. Ievērosim visus ārkārtējā stāvokļa ierobežojumus. Ievērosim profilaktiskos drošības pasākumus. Lieki nepulcēsimies. Lietosim higiēniskās sejas maskas. Mazgāsim rokas ar ūdeni un ziepēm. Dezinficēsim rokas. Ieturēsim 2 metru distanci cits no cita. Raudzīsimies ar cerību nākotnē. Vairosim pozitīvo enerģiju sev apkārt. Atvērsim savā mājoklī logu, lai ielaistu Dabas Mātes dievišķo enerģiju tajā. Uzvilksim kaklā pīlādžogu krelles. Iedegsim uz galda zaļu svecīti par godu Dabas Mātei. Lūgsim Dabas Mātes svētību ar sirdi un dvēseli. Dabas Māte ir mūsu mīļotā Dieviete. Viņa ir mūsu Radītāja. Mēs esam viņas bērni. Dabas Māte nekad nepametīs mūs nelaimē. Viņa vienmēr mūs uzklausīs un atbalstīs. Dzīvosim ar ticību sirdīs. Lai ticība Dabas Mātei kalpo mums par bruņām un vairogu! Lai Dabas Māte svēti katru no mums, kas viņai tic! Lai Dabas Māte pasargā mūs no ļauna!
Ar Dabas Mātes bezgalīgo viedumu, Skolnieciņš no svētezera [Latvju Dievu dēls]
©Skolnieciņš 1999-bezgalība :-)
Skolnieciņš® ™Skolnieciņš
Latvju Dievi mūžam viedi.
#LatvjuDievi #Pērkons #Laima #Māra #VeļuMāte #DabasMāte #LatvjuDievuSvētība #pagāni #ticība #rituāli #lūgšanas #buršanās #saticība #drošība #miers #svētezers
Кариньш не собирается выполнять указания Евросоюза о НАЦМЕНЬШИНСТВАХ.вСВОЕ ВРЕМЯ ПРИДЕТСЯ в аду на сковороде жариться.А может такие люди безбожники и сойдет с рук?
Вакцина 06.03.2021 20:23
А куда же пропали все другие вирусы и простуды, или на них не заработать?
12