Sestdiena,
13.jūnijs 2026
Vārda dienas: Ainārs, Uva, Zigfrīds, Ярема, Антон Sazinieties ar radio "Ef-Ei"
LV RU
Veselība

Rēzeknes slimnīcas speciālistes saņēma augstākos VM apbalvojumus

13.05.2026 Šī gada 8.maijā Rīgas Stradiņa universitātes aulā norisinājās Veselības ministrijas (VM) apbalvojumu pasniegšanas ceremonija, kurā godināti nozares darbinieki, kas ir snieguši būtisku ieguldījumu veselības aprūpes sniegšanā pacientiem. Augstākos VM apbalvojumus, Atzinības rakstus, saņēma 52 veselības nozares profesionāļi, tostarp divas Rēzeknes slimnīcas speciālistes – neiroloģe un elektroencefalogrāfijas ārste Silvija Jaudzema un internās aprūpes māsa Anita Škapare.

Silvija Jaudzema saņēmusi VM Atzinības rakstu par profesionālu, ilggadēju un godprātīgu darbu Rēzeknes slimnīcas labā un ieguldījumu Latgales reģiona iedzīvotāju ārstēšanā un neiroloģijas nozarē. Rēzeknes slimnīcā ārste strādā kopš 2009. gada kā neiroloģe un elektroencefalogrāfijas ārste Ambulatorajā nodaļā. Ārstei piemīt nerimstoša neatlaidība, atbildības sajūta un uzticība izvēlētajai nozarei. Šo darba gadu laikā Silvija Jaudzema palīdzējusi neskaitāmiem iedzīvotājiem, vienmēr veidojot cieņpilnu un atvērtu komunikāciju ar pacientiem un viņu ģimenēm. Pielietojot praksē klīniskās vadlīnijas un pieredzē gūtās zināšanas, ārstes kompetence nozarē nodrošina precīzu diagnostiku un būtisku ieguldījumu reģiona pacientu ārstēšanā.

Anita Škapare saņēmusi VM Atzinības rakstu par ilggadēju, priekšzīmīgu darbu Rēzeknes slimnīcā un veselības aprūpē. Vairāk nekā 40 gadu darba pieredze un nepārtraukta profesionālā pilnveide veselības aprūpē ļāvusi viņai kļūt par augsti kvalificētu, uzticamu, kolēģu un pacientu augsti novērtētu speciālisti. Savas karjeras laikā Anita vienmēr ir darbojusies ar atbildību, rūpību un iejūtību, nodrošinot kvalitatīvu aprūpi un atbalstu pacientiem. Anita arī līdzdarbojusies mājas aprūpes dienestā un aktīvi iesaistās jauno māsu apmācībā, atbalstot un daloties zināšanās ar jaunajām māsiņām prakses laikā. Iejūtīgā, uzmanīgā attieksme pret pacientiem, lieliskās zināšanas un atbildīga pienākumu izpilde – tieši uz šīm kvalitātēm visbiežāk norāda pacientu pateicību vārdi Anitai Škaparei.

Rēzeknes slimnīca priecājas par speciālistu saņemtajiem valstiska līmeņa novērtējumiem un lepojas ar kolēģēm, kuras ik dienu sniedz būtisku profesionālo ieguldījumu slimnīcas darbībā!

Dalies ar ziņu:
Atgriezties atpakaļ
Pievienot komentāru
Jūsu vārds:
Komentārs:
Foto:
Links uz video (Youtube,Vimeo):


Lasiet vēl
Nedēļas skaitlis
Par ūdensapgādes pakalpojumiem Rēzeknē no jūlija būs jāmaksā 1 eiro/m3 (bez PVN), kanalizācijas pakalpojuma tarifs būs 1,30 eiro/m3 (bez PVN)
Apspriest
Aptauja
Vai Jūs gaidāt Rēzeknes pilsētas svētkus un piedalāties tajos?
Skatīt rezultātus
Jaunākie komentāri:
Komunistiskā genocīda upuru piemiņas diena Rēzeknē
Gaidām kolorado čurku blogeru reportažas youtube par šo tēmu. Sīkāk...
KNAB lūdz apsūdzēt Bartaševiču saistībā ar SPA centra projektu
Gaidām ar nepacietību kad watņiki vinu ievēles saeimā un Rēzeknē uzlabosies mikrokrimats. Sīkāk...
Izsolē nodos Rēzeknes tehnikuma ēku Jupatovkas ielā
Rēzeknes dome varbūt nopirks. Varēs vēl kādu spa uztaisīt, kur izklaidēties ar brūtēm Sīkāk...
facebook draugiem
Top