Svētdiena,
21.jūlijs 2024
Vārda dienas: Meldra, Meldris, Melisa, Прокоп Sazinieties ar radio "Ef-Ei"
LV RU

Veselība

NMPD maksas izsaukums paliks dārgāks

18.07.2024

Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) maksas izsaukums un citi maksas pakalpojumi paliks dārgāki, paredz Veselības ministrijas (VM) sagatavotās izmaiņas iestādes cenrādī, kas otrdien apstiprinātas valdībā.

Rēzeknes slimnīcas neirologi apmeklē kongresu Helsinkos

16.07.2024

Somijā, Helsinkos norisinājās 10. Eiropas Neirologu akadēmijas kongress “Neuromodulation: Advances and opportunities in neurological diseases”, kurā pulcējās vairāk nekā 7000 ārstu, speciālistu, topošo ārstu, lektoru un interesentu no visas Eiropas, un arī Rēzeknes slimnīcu pārstāvēja divi mūsu neirologi – dr. Kārlis Stirāns un dr. Jevģēnijs Tihonovs.

Rēzeknes slimnīcā iespējams veikt Holtera monitorēšanu

11.07.2024

Rēzeknes slimnīcā iespējams veikt Holtera monitorēšanu – sirds ritma un ātruma uzraudzību līdz pat 72 stundām. Holtera monitorēšana ir nesāpīgs un neinvazīvs sirds EKG izmeklējums, kuru veic pacientiem ar aizdomām par sirds ritma traucējumiem vai citām sirds saslimšanām, kas var ietekmēt normālu sirds darbību.

Mobilais bērnu veselības autobuss Viļānos augustā

11.07.2024

2024. gada 6. augustā VESELĪBAS UN SOCIĀLĀS APRŪPES CENTRA “VIĻĀNI” pagalmā piestās Bērnu veselības autobuss.

Rēzeknes slimnīcā sācis strādāt jauns urologs

08.07.2024

Rēzeknes slimnīcas mājas lapā publicēta intervija ar Rēzeknes slimnīcas urologu Vladislavu Kveldi par ceļu līdz uroloģijas specialitātei, mītiem un stereotipiem, kas valda sabiedrībā saistībā ar uroloģiju, par profilaktisko pārbaužu nozīmību un nākotnes plāniem Rēzeknes slimnīcā.

Rēzeknes slimnīca sveic kolēģus!

02.07.2024

Pašā jūnija plaukumā 74 medicīnas studenti absolvēja Latvijas Universitātes Paula Stradiņa medicīnas koledžas Rēzeknes filiāli studiju programmās “Ārstniecība” “Ārstnieciskā masāža”, “Podoloģija” un “Sociālā rehabilitācija”.

Asins donoru diena Audriņos

25.06.2024

5. jūlijā Valsts asinsdonoru centrs (VADC) rīkos izbraukumu uz Audriņiem, Krasuhas ielā 1A k-1.  Donoru diena norisināsies no plkst. 9.00-12.00. Līdzi jāņem pase vai ID karte un bankas konta numurs.

Dežūrārsta darba laiks Jāņu brīvdienās

22.06.2024

Tuvojoties Jāņu svētku brīvdienām, Rēzeknes slimnīcas mediķi aicina iedzīvotājus svinēt prātīgi un ar mēru, parūpēties par savu un tuvinieku veselību, kā arī ievērot īpašu drošību uguns un ūdenstilpju tuvumā.

Rēzeknes slimnīcā atvērts mūsdienīgs zobu higiēnista kabinets

17.06.2024

Rēzeknes slimnīcas Ambulatorās nodaļas telpās atvērta zobu higiēnistes Samantas Miglinieces privātprakse – jauns un mūsdienīgs zobu higiēnista kabinets, kurš aprīkots ar jaunākās paaudzes zobārstniecības iekārtu Kavo-Primus, nodrošinot kvalitatīvu un profesionālu zobu higiēnu gan pieaugušajiem, gan bērniem.

"Centrālā laboratorija" ceļ pakalpojumu cenas

06.06.2024

Tā kā laboratoriju tarifi kopš 2024. gada 1. jūnija ir būtiski samazināti, "Centrālā laboratorija" no 6. jūnija ir spiesta palielināt cenas asins paraugu noņemšanai un laboratorijas maksas pakalpojumiem, un šīs izmaksas pacientiem būs jāsedz no savas kabatas.

Mamogrāfa izbraukums Silmalas pagastā

04.06.2024

2024. gada 15. jūnijā Silmalas pagastā būs mobilā mamogrāfa izbraukums. Izmeklēšana notiek pēc iepriekšējā pieraksta. Mobilais mamogrāfs no plkst. 9.00 līdz 12.00 atradīsies pie Ružinas doktorāta Ezera iela 30, Silmalas pagasts.

Slimnīcā EHO un Holtera monitorēšana pieejami tuvākajā laikā

03.06.2024

Tā kā sirds un asinsvadu slimības visbiežāk attīstās pakāpeniski, un nereti pat bez izteiktas simptomātikas, ir svarīgi pārbaudīt savas sirds veselību pat nelielu sūdzību gadījumā. Pateicoties mūsdienu medicīnas un tehnoloģiju attīstībai, daudzas slimības šobrīd ir iespējams diagnosticēt savlaicīgi un sekmīgi ārstēt, uzlabojot cilvēka dzīves kvalitāti.

Rēzeknes slimnīca aicina uz “Topošo vecāku skolu” jūnijā

30.05.2024

Bērniņa gaidīšanas un ienākšana ģimenē ir īpašs notikums visiem topošajiem vecākiem un jo sevišķi tām jaunajām ģimenēm, kuras gaida savu pirmo bērniņu. Lai palīdzētu vecākiem sagatavoties šim jaunajam sākumam, Rēzeknes slimnīcā katru mēnesi tiek organizētas ”Topošo vecāku skolas” nodarbības, kurās profesionāli un pieredzējuši ārsti un speciālisti dalīsies ar vērtīgām zināšanām par grūtniecību, dzemdībām, mazuļa aprūpi, zīdīšanu, kā arī sniegs atbildes uz citiem interesējošiem jautājumiem saistībā ar mazuļa ienākšanu ģimenē.

Mamogrāfijas izmeklējums Viļānos

24.05.2024

2024. gada 25. maijā mobilais mamogrāfs atradīsies Veselības un sociālās aprūpes centrs "Viļāni", Rīgas iela 57, Viļāni, Rēzeknes novads, no plkst. 9.00 līdz plkst. 12.00. Tālrunis uzziņām 65422419.

Mobilais bērnu veselības autobuss Viļānos jūnijā

14.05.2024

2024. gada 7. jūnijā VESELĪBAS UN SOCIĀLĀS APRŪPES CENTRA “VIĻĀNI” pagalmā piestās Bērnu veselības autobuss.

“Topošo vecāku skola” aicina uz nodarbībām maijā

13.05.2024

Bērniņa gaidīšanas un ienākšana ģimenē ir īpašs notikums visiem topošajiem vecākiem un jo sevišķi tām jaunajām ģimenēm, kuras gaida savu pirmo bērniņu. Lai palīdzētu vecākiem sagatavoties šim jaunajam sākumam, Rēzeknes slimnīcā katru mēnesi tiek organizētas ”Topošo vecāku skolas” nodarbības, kurās profesionāli un pieredzējuši ārsti un speciālisti dalīsies ar vērtīgām zināšanām par grūtniecību, dzemdībām, mazuļa aprūpi, zīdīšanu, kā arī sniegs atbildes uz citiem interesējošiem jautājumiem saistībā ar mazuļa ienākšanu ģimenē.

Aicina uz mamogrāfijas izmeklējumu Maltā

13.05.2024

2024. gada 18. maijā Maltas pagastā būs mobilā mamogrāfa izbraukums.

Rēzeknes mediķi saņem Veselības ministrijas Atzinības rakstus

08.05.2024

Ceturtdien, 2. maijā, Latvijas Universitātē norisinājās Veselības ministrijas svinīgā apbalvojumu pasniegšanas ceremonija, kurā tika godināti 89 nozares profesionāļi no visas Latvijas. Viņu vidū arī divi Rēzeknes slimnīcas ārsti – pediatre dr. Ņina Sorokina un neirologs dr. Samuils Noviks, kuri tika novērtēti ar Veselības ministrijas augstāko apbalvojumu – Atzinības rakstu.

Vecmāte Jekaterina Ivanova: "Šis darbs man sniedz laimes sajūtu"

07.05.2024

5. maijā visā pasaulē tiek atzīmēta Starptautiskā vecmāšu diena – diena, kurā īpaši novērtējam vecmātes profesijas nozīmību un unikalitāti, ar savām zināšanām, prasmēm, atbalstu un mīlestību palīdzot pasaulē nākt jaundzimušajiem.

Dežūrārsta darba laiks valsts svētku nedēļā

02.05.2024

Tuvojoties valsts svētku brīvdienām, informējam, ka maija svētku laikā Rēzeknes slimnīcas Ambulatorajā nodaļā (113. kab.) būs pieejamas dežūrārstes dr. Marijas Putras konsultācijas. Pieņemšanai pie dežūrārsta nav nepieciešama iepriekšēja pieteikšanās, pieņemšana notiek rindas kārtībā.

Kā pasargāt sevi no saslimšanas ar ērču encefalītu?

23.04.2024

Līdz ar siltā laika iestāšanos, pamodušās arī ērces. Lai gan no saslimšanas ar ērču pārnēsātām slimībām pasargāts nav neviens, ir svarīgi apzināties ērču pārnēsāto slimību iespējamos riskus un zināt, kā sevi pasargāt, lai šos riskus mazinātu.

Rēzeknes slimnīca aicina sievietes uz mamogrāfiju

22.04.2024

Krūts vēzis ir visbiežāk diagnosticētā onkoloģiskā saslimšana sievietēm, un, diemžēl, arī visbiežākais nāves cēlonis sievietēm vecumā no 35 līdz 64 gadiem. Statistikas dati liecina, ka vairums saslimšanas gadījumu tiek konstatēti jau novēlotā stadijā, kad efektīva un saudzīga ārstēšana vairs nav iespējama. Tomēr visdrošākais veids, kā pārliecināties par savu krūšu veselību, ir veicot valsts apmaksātu krūts vēža profilaktisko pārbaudi jeb mamogrāfiju. Mamogrāfijas izmeklējums šobrīd ir uzskatāms par visprecīzāko un efektīvāko metodi agrīnai un precīzai krūts vēža diagnostikai.

Mamogrāfijas izmeklējumi Dekšārēs un Feimaņos

10.04.2024

2024. gada 13. aprīlī Dekšāres un Feimaņu pagastos būs mobilā mamogrāfa izbraukums.

Rēzeknes slimnīca aicina uz "Topošo vecāku skolu"

09.04.2024

Jau 16. aprīlī Rēzeknes slimnīcā tiks atklāta “Topošo vecāku skolas” pirmā nodarbība, uz kuru laipni tiek aicināti visi topošie un esošie vecāki, kuri vēlas savus bērniņus sagaidīt droši un zinoši.

Aktuālā informācija par ģimenes ārstu praksēm Maltā

05.04.2024

Maltas apvienības pārvaldē vērsušies iedzīvotāji ar jautājumu par ģimenes ārstes Mārītes Kaļvas pieņemšanu un prakses vietu.

Rēzeknes slimnīca piedāvā limfodrenāžas procedūru

04.04.2024

Limfodrenāža ir efektīva ķermeņa procedūra, kas iedarbojas uz organisma limfātisko sistēmu, tādējādi uzlabojot vielmaiņu un limfas plūsmu, kā arī veicinot organisma attīrīšanos un  atbrīvošanos no liekā šķidruma organismā. Tai ir labvēlīga ietekme uz visu cilvēka organismu, taču nav noslēpums, ka tā ir uzskatāma par vienu no iedarbīgākajām procedūrām celulīta ārstēšanā un ķermeņa aprišu korekcijā.

Dežūrārsta darba laiks Lieldienu brīvdienās

28.03.2024

Tuvojoties Lieldienām, informējam, ka svētku brīvdienās Rēzeknes slimnīcas Ambulatorajā nodaļā (113. kab.) būs pieejamas dežūrārstes dr. Marijas Putras konsultācijas.

Mobilais bērnu veselības autobuss Viļānos martā

18.03.2024

2024. gada 25. martā VESELĪBAS UN SOCIĀLĀS APRŪPES CENTRA “VIĻĀNI” pagalmā piestās Bērnu veselības autobuss.

Rēzeknes slimnīcā ministrs atzinīgi novērtēja dzemdību telpas

14.03.2024

Latgales reģiona veselības aprūpes pakalpojumu sniedzēji gatavi aktīvi līdzdarboties pārmaiņu ieviešanā, pēc pirmās Latgales reģionālās vizītes dienas secinājis veselības ministrs Hosams Abu Meri.

Veselības ministrs šonedēļ apmeklēs Rēzeknes slimnīcu

12.03.2024

Veselības ministrs Hosams Abu Meri (JV) šonedēļ apmeklēs ārstniecības iestādes Rīgā un reģionos, lai tiktos ar ārstniecības personālu, iepazītos ar slimnīcu darbību un pārrunātu aktualitātes valsts apmaksātajā veselības aprūpes sistēmā, informēja Veselības ministrijā (VM).

« 1 2 3 ... 15 »
Nedēļas skaitlis
Jaunais siltumenerģijas apgādes tarifs Rēzeknē – 88,79 eiro par megavatstundu (bez PVN), kurš stāsies spēkā no 2024. gada 1. augusta (palielinājums par 7,44)
Apspriest
Aptauja
Jūs remontējat sadzīves tehniku vai labprātāk iegādājaties jaunu?
Skatīt rezultātus
Jaunākie komentāri:
Par Rēzeknes novada domes priekšsēdētāja vietnieku ievēlē Jevsikovu
Jūs laikam atrodaties citā dimensijā. kādi krēsli, kāds,kēņiņš, nolaidieties uz zemes no mākoņiem...laikam esat ieinteresētā puse.. Sīkāk...
Par Rēzeknes novada domes priekšsēdētāja vietnieku ievēlē Jevsikovu
Lai Tev Georģij veicas! Nu neesi Tu vismaz lupata šā priekšā! Krēsls ir izļodzījies un nebaidies, ka noturēs mūžīgo ķeniņu! Paskat cik viltīgi tiek mainīti krēsli un viņš saprot, ka zaudē varu lieliem soļiem, jo apkārt viss tiek kārtots pēc citu spēles noteikumiem. Paskat, pat apsveikumā sēdes laikā Tev lika aizdomāties, ka avansā ir dota uzticība, Tev būs pazemīgi izpildīt visas komandas un tad būsi ar baltmaizi. Sīkāk...
Rēzeknē aktuāla stāvvietu problēma daudzdzīvokļu māju pagalmos
kāda mārrutka pēc pašvaldības policija šiverēs pa pagalmu, pārbaudot atļauju esamību, ja es mājā dzīvoju 20 gadus, ta katrs zina kam pieder mašīna, neatkarīgi no atļaujas pie stikla. un ja izsaukuma nav, tad policijai nav nekādu tiesību līst svešā kopīpašumā Sīkāk...
facebook draugiem
Top