Pirmdiena,
22.aprīlis 2024
Vārda dienas: Armanda, Armands, Антон, Вадим Sazinieties ar radio "Ef-Ei"
LV RU

Slavenības

Mirdza Martinsone un Mārtiņš Vilsons atkal satiek savu "inkasatora auto"

22.04.2024

Pirms 40 gadiem daudzi ar lielu interesi televizoros vēroja Rīgas kinostudijas detektīvtrilleri, kuros jauni un simpātiski cilvēki cenšas nolaupīt bankas bruņumašīnu un vienlaikus izsprukt no policijas nagiem. Tagad divi šīs filmas galveno varoņu atveidotāji, Latvijā iemīļotie aktieri Mirdza Martinsone un Mārtiņš Vilsons atkal ir satikušies ar šo inkasācijas auto, tiesa, tajā vairs nav maisu ar miljoniem dolāru.

Vai karaļa Čārlza veselības stāvoklis ir sliktāks, nekā atklāj pils?

22.04.2024

Britu karaļa Čārlza III veselības stāvoklis ir daudz sliktāks, nekā oficiālajos paziņojumos atzīst Bakingemas pils, atklājis kāds karaļnamam pietuvināts avots.

Megana Foksa pēc atceltajām kāzām devusi padomu

22.04.2024

Slavenā amerikāņu aktrise Megana Foksa pēc atceltajām kāzām ar mīļoto mūziķi "Machine Gun Kelly" uzrunājusi sievietes. Zvaigzne aicināja cilvēces skaisto pusi vairāk laika veltīt sev un netērēt savu enerģiju vīriešiem. Aktrise ir pārliecināta, ka vīrieši dara visu, lai atstātu sievieti novārdzinātu.

Latvijā "parāda durvis" prokrieviskajam mūziķim "Misha Marvin"

19.04.2024

Latvija nevēlamo personu sarakstā iekļāvusi prokrievisko ukraiņu mūziķi Mihailo Mihailoviču Rešetņaku, kurš pazīstams ar skatuves vārdu "Misha Marvin", paziņojusi premjerministre un ārlietu ministra pienākumu izpildītāja Evika Siliņa.

ECT noraida Kirkorova sūdzību par aizliegumu ieceļot Lietuvā

19.04.2024

Eiropas Cilvēktiesību tiesa (ECT) Strasbūrā ceturtdien nolēmusi noraidīt Krievijas popzvaigznes Filipa Kirkorova sūdzību par aizliegumu viņam ieceļot Lietuvā.

Tomam Krūzam esot neiedomājamas prasības savām draudzenēm

18.04.2024

Tiek ziņots, ka Holivudas zvaigznei Tomam Krūzam (61) ir “nosacījumu saraksts” savām romantiskajām partnerēm. Pēc aktiera šķiršanās no krievu sabiedrības dāmas Elsinas Khairovas par to pastāstījis kāds informēts avots.

Hjū Grānts lietā pret "The Sun" piekrīt izlīgumam

18.04.2024

Britu aktieris Hjū Grānts trešdien pavēstīja, ka saņēmis "milzīgu naudas summu" izlīguma ietvaros lietā, kurā laikraksts "The Sun" bija apsūdzēts par aktiera telefona noklausīšanos, auto izspiegošanu un ielaušanos dzīvoklī.

Ja Šons Penns satiktu Vladimiru Putinu, aktieris viņam iesistu

18.04.2024

Pazīstamais amerikāņu aktieris un režisors Šons Penns paziņojis - ja viņam atkal būtu jāsatiekas ar Vladimiru Putinu, viņš Krievijas diktatoram iesistu.

Megana Mārkla nolēmusi pelnīt naudu ar zemeņu džemu

18.04.2024

Prinča Harija sieva Megana Mārkla aizvadītajā mēnesī paziņoja par sava zīmola “American Riviera Orchad” dibināšanu un tagad ir pieteikusi pirmo sevis izlolotā biznesa projekta produktu. Tas ir zemeņu džems!

Kā tagad izskatās Holivudais skaistulis Klints Īstvuds?

17.04.2024

Vesetrnu zvaigzne Klints Īstvuds 31. maijā svinēs 94. dzimšanas dienu. Kādreizējais siržu lauzējs aizvien turpina aktīvi darboties kino lauciņā.

Četri ēdieni, ko karaliskā ģimene nekad neēdīs

16.04.2024

Karaliskajai ģimenei ir pieejamas pasaules smalkākās virtuves, taču ir četri ēdieni, no kuriem viņi parasti izvairās. Dažas no šīm lietām ir atrodamas arī mūsu pašu virtuvē.

Populārais vācu aktieris Tils Šveigers riskē palikt bez kājas

15.04.2024

Vācu aktieris Tils Šveigers nokļuvis neapskaužamā stāvoklī — viņam draud kājas amputācija apakšstilba sepses dēļ, kaut gan sākotnēji nekas neliecināja par gaidāmo nelaimi.

Džoanna K. Roulinga sola nepiedot Redklifam un Vatsonei

15.04.2024

Britu rakstniece, populārās grāmatu sērijas par mazo burvi Hariju Poteru autore Džoanna K. Roulinga izteikusies, ka nepiedos “saviem aktieriem” Danielam Redklifam un Emmai Vatsonei. Atšķirīgie viedokļi transdzimuma personu jautājumos viņus sadalījuši divās naidīgās nometnēs.

Princese Ketrīna sapratusi, ka Megana ir “slikta ziņa”

15.04.2024

Keita Midltone jau no paša sākuma – kad princis Harijs tikko sāka satikties – zinājusi, ka Megana Mārkla ir “slikta ziņa”. Par to izteikusies kāda karaļnamam pietuvināta persona.

83 gadu vecumā mūžībā devies modes guru Roberto Kavalli

13.04.2024

Mūžībā devies viens no zināmākajiem mūsdienu itāļu modes dizaineriem Roberto Kavalli. Vēstis par mākslinieka nāvi tika izsludinātas viņa kompānijas sociālajos tīklos, tomēr detalizētāka informācija par nāves apstākļiem netika sniegta.

Alena Delona bērni panāk, ka aktieri atzīst par nespējīgu

12.04.2024

Franču aktiera Alena Delona trīs bērni vērsušies tiesā un pieprasījuši piešķirt aizbildni viņu slavenajam tēvam. Viņš vairs nedrīkstēs pats pieņemt svarīgus lēmumus un rīkoties ar savu īpašumu.

Bena Afleka 15 gadu vecā meita Serafina tagad ir Fins

11.04.2024

Holivudas aktieru Bena Afleka un Dženiferas Gārneres tīņu vecuma meita Serafina Rouza pirmo reizi plašākā ģimenes lokā paziņojusi par savām pārvērtībām. Sakot runu vectēva bērēs, viņa paziņojusi, ka turpmāk ir uzrunājama kā Fins un dēvējama vietniekvārdā “viņi”.

Šēra ar 38 gadus veco mīļoto apmeklējuši pasākumu Milānā

11.04.2024

77 gadus vecā amerikāņu dziedātāja Šēra un viņas 38 gadus vecais draugs producents Aleksandrs Edvardss nesen apmeklējuši izstādi “From the Heart to the Hands: Dolce&Gabbana”, kas notika Milānā, Itālijā. Abi mīlnieki smaidīja, ierodoties uz modes pasākumu sadevušies rokās.

Megana Mārkla nejūtas pietiekami droši, lai viesotos Anglijā

10.04.2024

Megana Mārkla kopā ar bērniem plānoja nākammēnes pievienoties princim Harijam un apmeklēt Lielbritāniju. Taču iecerētie plāni varētu arī neīstenoties, jo Saseksas hercogiene “nejūtoties droši”.

Atklāta princeses Diānas pēdējā vēlēšanās dēliem

09.04.2024

Britu troņa mantinieks princis Viljams un viņa jaunākais brālis princis Harijs reiz bija ļoti tuvi. Pēc mātes princeses Diānas nāves viņi bija viens otra stiprākais atbalsts, taču beidzamo gadu laikā nesaskaņas brāļus atsvešinājušas līdz nepazīšanai. Diāna par to būtu ļoti pārdzīvojusi.

Kriss Hemsvorts kardināli mainījis dzīvesveidu

08.04.2024

Pirms pusotra gada Kriss Hemsvorts piedalījās "National Geographic" dokumentālā seriāla ("Limitless") par novecošanu filmēšanā. Speciāli tam viņš veica ģenētikas testu par Alcheimera slimību. Analīžu rezultāti aktieri ļoti pārsteidza - izrādījās, ka viņam ir 8 līdz 10 reizes lielāka iespējamība saslimt ar demenci nekā vidusmēra cilvēkam.

Identificē sevi kā nebināru personību: kā izskatās Stinga meita

08.04.2024

Eliota Paulīna Samnere, Stinga un viņa otrās sievas kinoproducentes Trūdijas Staileres meita, reti parādījās publikā. Taču nesen viņa apmeklēja "Netflix" pirmizrādi Losandželosā.

Princim Džordžam karaliskais protokols šķiet "diezgan muļķīgs"

08.04.2024

Lai gan princis Džordžs ir tikai 10 gadu vecs, aiznākamajam monarham jau ir savs viedoklis par karaļnama protokolu un noteikumiem.

Maikls Duglass un Skārleta Johansone izrādās radinieki

05.04.2024

Atklājums par Holivudas zvaigžņu Maikla Duglasa un Skārletas Johansones radniecību paziņots telekanāla PBS dokumentālajā seriālā “Finding Your Roots”.


Megana Mārkla viesojusies bērnu slimnīcā Losandželosā

05.04.2024

Prinča Harija sieva Megana Mārkla pievienojusies labdarības akcijai “Make March Matter” un vadījusi meistarklasi Losandželosas bērnu slimnīcā. Viņa pasākumu apmeklēja tērpā, kas sabiedrībai ir jau zināms.

Teilore Svifta oficiāli iekļūst miljardieru sarakstā

04.04.2024

Amerikāņu popmūzikas superzvaigzne Teilora Svifta pirmo reizi iekļuvusi pasaules visbagātāko personu sarakstā, viņas bagātībai pārsniedzot viena miljarda dolāru apmēru.

Princis Harijs nožēlo, ka savā grāmatā uzbrucis Ketrīnai

04.04.2024

Tiek ziņots, ka Saseksas hercogs princis Harijs nožēlojot, ka savā biogrāfiskajā grāmatā “Rezervists” (“Spare”) veltījis vairākas skarbas piezīmes savai brāļasievai Velsas princesei Ketrīnai.

Princese Ketrīna atklāt vēža diagnozi bijusi spiesta

03.04.2024

Velsas princese Ketrīna bijusi spiesta atklāt savu vēža diagnozi pēc tam, kad draudēja ziņu noplūde par viņas slimību, apgalvojuši avoti.

Dokumentālā filma pēta Maikla Džeksona ķermeņa valodu

03.04.2024

Pirms savas nāves 2009. gadā Maikls Džeksons bija lielākā popzvaigzne uz planētas, bet viņa privāto dzīvi nomāca apsūdzības bērnu izmantošanā. Ķermeņa valodas, runas un psiholoģijas eksperti vērtē, vai Maikls Džeksons kameras priekšā tēloja.

Galkins latviešu valodā sveic Vaikuli apaļajā jubilejā

02.04.2024

Estrādes zvaigzne Maksims Galkins sociālajos tīklos dalījies ar sirsnīgu sveicienu dzimšanas dienā latviešu dīvai Laimai Vaikulei. “Tu esi Baltijas saule,” latviešu valodā vēsta Galkins.

« 1 2 3 ... 25 »
Nedēļas skaitlis
2023. gada beigās iedzīvotāju parāds uzņēmumam “Rēzeknes siltumtīkli” bija 1 507 282 eiro
Apspriest
Aptauja
Vai uz ekonomisko situāciju Latvijā ietekmē no tās ievēlētie Eiropas Parlamenta deputāti?
Skatīt rezultātus
Jaunākie komentāri:
Rēzekne notiks pavasara gadatirgus "Rasādu opluots"
esmu tīrs latgals, no bērna kājas runāju latgaliski, bet nezinu kas ir : OPLUOTS" RASĀDU- skaidrs, bet tālāk.... laikam to Rogovkieši izdomāja
Sīkāk...
Rēzeknē pieņemts ekspluatācijā skandalozais rekreācijas centrs
Tumša būda ezera krastā. Sīkāk...
Zemessargs cietsirdīgi izturējies pret suni; ierosināta izmeklēšana
Tas zemessags ir pelnijis to pašu un cerams ka drīzumā dabūs. Karmu neviens vēl nav atcēlis. Sīkāk...
facebook draugiem
Top