Sestdiena,
20.jūlijs 2024
Vārda dienas: Ramona, Ritma, Герман, Евдокия, Хома Sazinieties ar radio "Ef-Ei"
LV RU

Sabiedrība

Pašvaldības policija pastiprina cīņu pret nelegālajām izgāztuvēm

19.07.2024

Pēdējā laikā Rēzeknes valstspilsētas Pašvaldības policija arvien biežāk saņem ziņojumus par atkritumu maisiem, kas tiek atstāti nekustamajam īpašumam piegulošajā teritorijā. Tas ne tikai negatīvi ietekmē pilsētas vizuālo tēlu, bet arī rada potenciālus draudus videi. Tāpēc ir svarīgi atcerēties, ka atkritumi jānovieto speciāli tiem paredzētos konteineros.

Rēzeknes upei nepieciešams mūsu atbalsts

18.07.2024

Septembra sākumā Pasaules Dabas Fonds Latvijā plāno organizēt upju sakopšanas talku kādā no Latvijas upēm un šobrīd ir izsludināta vietu pieteikšana upju talkai. Rēzeknes valstspilsētas pašvaldība, atsaucoties uz aicinājumu, nolēma pieteikt sakopšanai Rēzeknes upi pilsētas robežās. Plānotajos sakopšanas darbos ietilpst gan atkritumu savākšana, gan upju atjaunošanas darbi (koku sanesumu un nelikumīgu šķēršļu novākšana).

“Rēzeknes siltumtīkli” uzsāk siltumtrases rekonstrukciju Lubānas ielā

18.07.2024

Ceturtdien, 18. jūlijā,  SIA “Rēzeknes siltumtīkli” uzsāks siltumtrašu rekonstrukcijas darbus  Rēzeknes centra rajonā. Šo darbu dēļ būs nepieciešams uz laiku atslēgt karsto ūdeni sekojošām mājām:

Rēzeknē notiks Lielais svētku tirgus "Rēzekne svin!"

18.07.2024

3. augustā Festivāla parkā Rēzeknē (Pils ielā, 17), kā arī promenādē un Latgales vēstniecības GORS pagalmos notiks Lielais svētku tirgus "Rēzekne svin!"

Iedzīvotāju pieņemšana pie pašvaldības vadības

17.07.2024

Rēzeknes pagaidu administrācijas locekļi noteiktos laikos nodrošinās iedzīvotāju pieņemšanu.

Ziemeļu rajona notiks siltumtīklu hidrauliskā pārbaude

17.07.2024

Ziemeļu rajona katlumājas apstādināšana sāksies 29.07.2024 un beigsies 01.08.2024.

RTA aicina interesēties par studiju iespējām

17.07.2024

Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmijā (RTA) notiek vidusskolu absolventu un viņu vecāku konsultēšana par studiju uzsākšanu: dokumentu iesniegšanu, valsts finansētās budžeta vietas iegūšanu, naktsmītni studentu dienesta viesnīcā, kā arī daudziem citiem jautājumiem.

Rēzekne iekļuvusi Top 5 kategorijā “Ceļu satiksmei drošākā pilsēta”

16.07.2024

Jau trešo gadu Satiksmes ministrijas Ceļu satiksmes drošības padome (CSDP) īsteno konkursu “Ceļu satiksmes drošības pašvaldību novērtēšanas indekss”. Šī konkursa mērķis ir izcelt un popularizēt labās prakses piemērus par ceļu satiksmes drošības uzlabošanas iniciatīvām, tāpat arī veicināt izpratni pašvaldību atbildīgo amatpersonu un iedzīvotāju vidū par ceļu satiksmes drošību, sekmējot pakāpenisku to uzlabošanu Latvijas pašvaldībās.

SIA "Rēzeknes siltumtīkli" veiks remontdarbus Ziemeļu rajonā

16.07.2024

SIA "Rēzeknes siltumtīkli" veiks siltumtrases remontdarbus Ziemeļu rajonā. Remontdarbu laikā dažās mājās nebūs karstā ūdens.

Latvijā liegs uzturēties arī Baltkrievijā reģistrētām automašīnām

16.07.2024

Tieslietu ministrija (TM) šobrīd izstrādā un iesniegs Saeimas Tautsaimniecības, agrārās, vides un reģionālās politikas komisijai likumprojektu, lai liegtu Latvijā uzturēties Baltkrievijā reģistrētiem transportlīdzekļiem, tostarp šķērsot ar šādām automašīnām valsts robežu tranzītā, informēja TM. Jau pašlaik līdzīgs regulējums ieviests attiecībā uz Krievijā reģistrētām automašīnām.

RTA programma “Dizaina tehnoloģijas” – mūsdienīga un radoša

15.07.2024

Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmijā (RTA) līdz 22. jūlijam notiek jauno studentu uzņemšana. Šajā gadā daudzās pilna laika studiju programmās ir pieaudzis valsts finansēto budžeta vietu skaits. Dažās programmās bezmaksas studiju vietu skaits ir pat dubultojies. Pērnā gada vasarā reflektantu interesi piesaistīja profesionālā bakalaura studiju programma “Dizaina tehnoloģijas”. Šajā programmā tiek piedāvātas 25 valsts apmaksātas studiju vietas.

Tuvākajās dienās laiks būs vasarīgi silts, daždien gaidāms lietus

15.07.2024

Aizvadītajā nedēļā laika apstākļi bijuši gana mainīgi un dinamiski. Naktī uz ceturtdienu dažviet tika aizvadīta tropiskā nakts (minimālā gaisa temperatūra saglabājās virs +20°), kā arī nakts stundās bija iespējams novērot krāšņus sudrabainos mākoņus.

Ceturtdien Latviju no rietumiem šķērsoja mākoņu un nokrišņu zonas, kas radīja lielus postījumus Bauskas apkārtnē savukārt sestdien negaiss bija saudzīgāks, vien Olaines pusē izveidojās neliels virpuļviesulis. Turpretī Lietuvā, Šauļu apkārtnē virpuļviesulis radījis lielāku postu, izpostot mežu un tuvumā esošo saimniecību. Turpmākās dienās laiks būs vasarīgi silts, tikai atsevišķās dienās gaidāms lietus.

Rēzeknes novadā Latvijas armijas 105. gadadienu svin zemessargi

12.07.2024

Rēzeknes novadā Latvijas armijas 105. gadadienai veltītajā pasākumā akcentētas ģimenes un kopā būšanas vērtības, ar pateicības rakstiem godināja Zemessardzes veterānus, bet jaunieši spēra pirmos soļos militārajā karjerā un svinīgi deva zvērestu.

Rēzeknes upē peldēties aizliegts, Kovšu ezerā – drīkst

12.07.2024

Saņemti kārtējie Rēzeknes peldvietu ūdens pārbaudes rezultāti, kas liecina, ka Kovšu ezera peldvietā peldēties atļauts, taču Rēzeknes upē – aizliegts.

Guna Puce uzteic sadarbību ar pašvaldības darbiniekiem

11.07.2024

Pašvaldības darbinieki ir atvērti sadarbībai un sniedz nepieciešamo informāciju, atzina Rēzeknes pagaidu administrācijas vadītāja Guna Puce.

Rēzeknē aktuāla stāvvietu problēma daudzdzīvokļu māju pagalmos 2

11.07.2024

Auto novietošanas iespējas, īpaši daudzdzīvokļu dzīvojamo māju pagalmos, ir sāpīgs jautājums ne vienam vien rēzeknietim. Iedzīvotāji ikdienā saskaras ar problēmu atrast brīvu vietu, kur atstāt savu automašīnu. Šīs problēmas risināšanā tiek iesaistīta Rēzeknes valstspilsētas Pašvaldības policija, kas regulāri saņem izsaukumus uz daudzdzīvokļu namu pagalmiem, lai kontrolētu transportlīdzekļu stāvēšanas noteikumu ievērošanu.

Par bezmaksas braukšanu topošajiem pirmklasniekiem

11.07.2024

Iedzīvotāju apkalpošanas centrs vērš uzmanību, ka visiem bērniem, kuri izmanto pilsētas sabiedrisko transportu un šī gada 1. septembrī sāks mācības 1. klasē kādā no Rēzeknes pilsētas administratīvajā teritorijā esošajām vispārējās izglītības iestādēm, pirmsskolas Rēzeknieša karti jānomaina uz Rēzeknes pilsētas skolēna apliecību.

Pagaidu administrācija apstiprinājusi iepirkuma komisiju

10.07.2024

Otrdien, 9. jūlijā, saskaņā ar Pašvaldību likuma 29. pantu tika sasaukta pagaidu administrācijas ārkārtas sēde, kuras darba kārtībā bija 5 jautājumi.

SIA "Rēzeknes siltumtīkli" veiks remontdarbus centra rajonā

10.07.2024

SIA "Rēzeknes siltumtīkli" veiks siltumtrases remontdarbus centra rajonā.

Rēzeknes pagaidu administrācija nodrošinās iedzīvotāju pieņemšanu

09.07.2024

Rēzeknes pagaidu administrācijas locekļi noteiktos laikos nodrošinās arī iedzīvotāju pieņemšanu, paredz pirmdien apstiprinātais pagaidu administrācijas darba reglaments.

RTA atklāta granta projekta izstāde

09.07.2024

27. jūnijā Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmijas (RTA) Mākslas terasē, jaunās un talantīgās saksofonistes Gabrielas Smanes mūzikai skanot, rektore prof. Iveta Mietule atklāja RTA granta projekta izstādi “Sinerģiski tehnoloģiju eksperimenti dizainā”. Mākslas terasē todien satikās mūzika, māksla, dizains un tehnoloģijas.

Rēzeknē notiek latviešu valodas apmācības Ukrainas iedzīvotājiem

09.07.2024

Šogad Sabiedrības integrācijas fonds (SIF) atklātā pieteikumu konkursā pakalpojumu sniedzējiem “Latviešu valodas mācības Ukrainas civiliedzīvotājiem” ir noskaidrojis  33 organizācijas visā Latvijas teritorijā, kas Ukrainas civiliedzīvotājiem nodrošinās bezmaksas latviešu valodas kursus (klātienē, attālināti, hibrīda režīmā).

Rēzeknes Dzimtsarakstu nodaļas darbs 2024.gada jūnijā

08.07.2024

Jūnijā Dzimtsarakstu nodaļā tika reģistrētas 22 laulības, kas ir mazāk nekā iepriekšējā gada jūnijā, kad tika reģistrētas 36 laulības. Šogad pirmo reizi gredzenus mija 13 pāri. Turpmākajiem mēnešiem saņemti 18 iesniegumi laulības reģistrācijai.

Raiņa parkā notiks pasākums bērniem ”KIDS WONDERLAND”

08.07.2024

12.jūlijā Rēzeknē, Raiņa parkā, plkst. 16:30-19:30 notiks izklaides pasākums bērniem un ģimenēm ”KIDS WONDERLAND”.

Nedēļa iesāksies ar sausāku un siltāku laiku

08.07.2024

Jūlijs iesākās ar mainīgiem laikapstākļiem - valsts teritoriju šķērsoja vairākas atmosfēras frontes, sev līdzi nesot stiprus nokrišņus, vietām tika novēroti arī pērkona negaisi ar krasām vēja brāzmām, kas lokāli radīja postījumus. Jaunnedēļ laiks būtiski mainīsies - līdz ar atmosfēras spiediena paaugstināšanos mākoņu būs mazāk un biežāk redzēsim sauli, kā arī vējš kļūs lēnāks. Latvijā pakāpeniski ieplūdīs siltāka gaisa masa, katru nākamo dienu padarot arvien siltāku. Nedēļas otrajā pusē vietām valsts dienvidu daļā gaiss iesils līdz pat +31°.

Uzsākta soliņu atjaunošana Festivāla parkā

05.07.2024

Rēzeknes Festivāla parkā sākusies ilgi gaidītā soliņu atjaunošana, kas uzlabos parka infrastruktūru un nodrošinās tā apmeklētājiem ērtu un drošu atpūtu. Jaunās sēdvietas būs izgatavotas no koka, saglabājot rēzekniešiem ierasto vizuālo izskatu un krāsu.

Rēzeknes pašvaldības policijas darbs jūnijā

04.07.2024

Rēzeknes valstspilsētas Pašvaldības policijas darbs jūnijā bija intensīvs un daudzveidīgs, aptverot plašu uzdevumu spektru – no sabiedriskās kārtības nodrošināšanas līdz stāvēšanas noteikumu uzraudzībai.

Notika izlaidums RTA Izglītības, valodu un dizaina fakultātē

04.07.2024

28. jūnijā Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmijas (RTA) Izglītības, valodu un dizaina fakultātē pulcējās absolventi, viņu radi un draugi, kā arī akadēmijas mācībspēki un darbinieki.

Pastāvīgo iedzīvotāju skaits Rēzeknē sarucis 1

02.07.2024

Pēc Oficiālā statistikas portāla datubāzes informācijas, 2023. gada sākumā Rēzeknes pilsētā bija 26 378 iedzīvotāji (pēc faktiskās dzīvesvietas adreses). Tas ir par 103 iedzīvotājiem mazāk nekā 2022. gada sākumā un par 1442 iedzīvotājiem mazāk nekā 2019. gada sākumā. Neskatoties uz to, ka iedzīvotāju skaita izmaiņām vērojama ilgstoša negatīva tendence, ik gadu (attiecībā pret iepriekšējo gadu) šis skaitliskais radītājs samazinās, kas varētu liecināt par to, ka situācija stabilizējas.

Rēzeknē pārspēts 1.jūlija karstuma rekords

01.07.2024

Pirmdien līdz plkst.14 piecās novērojumu stacijās valsts austrumu daļā labots jūlija pirmās dienas maksimālās gaisa temperatūras rekords, liecina Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra dati.

Nedēļas skaitlis
Jaunais siltumenerģijas apgādes tarifs Rēzeknē – 88,79 eiro par megavatstundu (bez PVN), kurš stāsies spēkā no 2024. gada 1. augusta (palielinājums par 7,44)
Apspriest
Aptauja
Jūs remontējat sadzīves tehniku vai labprātāk iegādājaties jaunu?
Skatīt rezultātus
Jaunākie komentāri:
Rēzeknes pilsētas atklātās vecmeistaru sacensības peldēšanā
Leaving out of a US Marine military camp behind, transitioning to civilian life can be both liberating and challenging. For many, it involves navigating unfamiliar terrain, including financial decisions. In my case, the US government had deposited some cash into my bank account upon my exit from the military, providing a cushion as I embarked on this new chapter. However, a seemingly innocuous encounter on Instagram would soon lead to a harrowing ordeal. Scrolling through Instagram, an enticing ad for an online investment opportunity caught my eye. Intrigued by the promise of lucrative returns, I decided to take the plunge and invested $20,000, hoping to grow my funds and secure a stable future. However, as the promised time for withdrawal approached, I found myself facing a nightmarish reality – accessing my funds became an insurmountable challenge. Feeling overwhelmed and distressed, I sought solace in the company of a trusted friend over drinks at a local bar. As I poured out my troubles, my friend mentioned hearing about Salvage Asset Recovery and their success stories in restoring Salvage Asset Recovery lost funds. Intrigued by the glimmer of hope his words offered, I wasted no time in investigating further. Upon researching Salvage Asset Recovery and coming across numerous positive reviews, I hesitantly reached out to them, desperate for assistance. To my relief, their response was prompt and reassuring. Within two days, their team had worked tirelessly to recover every penny of my hard-earned money, restoring my faith in the possibility of redemption. The swift and efficient resolution provided by Salvage Asset Recovery not only alleviated my financial woes but also served as a reminder of the importance of due diligence in online investments. While the allure of quick profits may be tempting, it often comes hand-in-hand with significant risks. My experience serves as a cautionary tale for fellow veterans and civilians alike, emphasizing the importance of exercising caution and seeking reputable guidance when venturing into unfamiliar financial territory. Salvage Asset Recovery emerged as a beacon of hope in my darkest hour, their expertise and dedication shining through as they navigated the complexities of online fraud to reclaim what was rightfully mine. Their professionalism and commitment to their clients' well-being set them apart as a trusted ally in the fight against financial injustice. As I reflect on this tumultuous chapter of my life, I am grateful for the invaluable lesson learned and for the unwavering support of friends and allies like (Website: W.W.W.salvageassetrecovery.com Or Email: Salvagefundsrecovery At rescueteam dot c.o.m) Moving forward, I am determined to approach financial decisions with greater discernment and resilience, fortified by the knowledge that even in the face of adversity, there are those willing to lend a helping hand.
Sīkāk...
Bangladešā protestētāji aizdedzinājuši valsts televīzijas ēku
SCAMMED CRYPTO RECOVERY MADE EASY WITH RAPID DIGITAL RECOVERY

RAPID DIGITAL RECOVERY succeeded where others had failed. They located my funds and facilitated their transfer to my local bank account. The relief and satisfaction I felt were profound. It validated my decision to trust in their expertise and highlighted the importance of due diligence in navigating the complexities of financial partnerships. Reflecting on my journey, this experience underscored the critical need for transparency and reliability in financial dealings. While my path has been fraught with challenges, it has also been a testament to resilience and the power of informed decision-making. Moving forward, I am more discerning in my partnerships and vigilant in protecting my interests and investments. In conclusion, my encounter with RAPID DIGITAL RECOVERY was a transformative chapter in my trading career. It reinforced the value of integrity and competence in financial services and renewed my faith in effective solutions. As I continue to navigate the ever-evolving landscape of finance, I carry with me the lessons learned and a renewed commitment to excellence in every endeavor.

EMAIL: contact (@) rapiddigitalrecove ry. org

WHATSAPP: + 1 (414) 807 - 1485 Sīkāk...
Par Rēzeknes novada domes priekšsēdētāja vietnieku ievēlē Jevsikovu
Lai Tev Georģij veicas! Nu neesi Tu vismaz lupata šā priekšā! Krēsls ir izļodzījies un nebaidies, ka noturēs mūžīgo ķeniņu! Paskat cik viltīgi tiek mainīti krēsli un viņš saprot, ka zaudē varu lieliem soļiem, jo apkārt viss tiek kārtots pēc citu spēles noteikumiem. Paskat, pat apsveikumā sēdes laikā Tev lika aizdomāties, ka avansā ir dota uzticība, Tev būs pazemīgi izpildīt visas komandas un tad būsi ar baltmaizi. Sīkāk...
facebook draugiem
Top