Sestdiena,
13.jūnijs 2026
Vārda dienas: Ainārs, Uva, Zigfrīds, Ярема, Антон Sazinieties ar radio "Ef-Ei"
LV RU
Radio raidījumi

"Pi myusim Latgolā": par biznesa uzsākšanu Kristīna Andža

13.12.2019
Gaumīgs ziedu veikals Rēzeknes pilsētas centrā, tā saimniece – Kristīna Andža. Šajā raidījumā dodamies ciemos pie Kristīnas.

Raidījumu "Pi myusim Latgolā" klausieties radio “Ef-Ei” un “Divu krastu radio”  ēterā piektdienās plkst. 15.30, ar atkārtojumiem sestdien 16.00 un pirmdien 18.30.

Raidījumu arhīvs pieejams portālos www.rezekneszinas.lv un www.daugavpilszinas.lv sadaļās „Radio raidījumi”.


Raidījums veidots ar Nacionālo elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomes (NEPLP) atbalstu.


Foto : Ilze Ose


Dalies ar ziņu:
Atgriezties atpakaļ

Komentāri (0-8 /8)
Izaver, ka Latgolā beigušīs latgaliski runojūši cylvāki. Tragiski 13.12.2019 14:59
Ka runojit, to runojit obi pa čiuliskam voi obi latgaliski, bet namūkit klausētōjus. I ir divkūseigi prasēt, lai NEPLP i Saeima valsts radejā i valsts TV atvāl nu raidlaika 10% raidējumim latgaliski, ka beigōs tys raidiejums byus itaids - vadētōjs runōs latgaliski, a intervējamīs čiuliski.
Tikai neraudi 13.12.2019 15:03
Izaver, ka Latgolā beigušīs latgaliski runojūši cylvāki. Tragiski 13.12.2019 14:59
Ka runojit, to runojit obi pa čiuliskam voi obi latgaliski, bet namūkit klausētōjus. I ir divkūseigi prasēt, lai NEPLP i Saeima valsts radejā i valsts TV atvāl nu raidlaika 10% raidējumim latgaliski, ka beigōs tys raidiejums byus itaids - vadētōjs runōs latgaliski, a intervējamīs čiuliski.
Nu cik var cepties un pie visa piekasīties? Nu ja Tev tā nepatīk, tad kāpēc jāklausās vispār?! Baigais gudrinieks atradies, kārtējais "dīvāna eksperts"...
dīvāna eksperts 13.12.2019 15:21
Tikai neraudi 13.12.2019 15:03
Nu cik var cepties un pie visa piekasīties? Nu ja Tev tā nepatīk, tad kāpēc jāklausās vispār?! Baigais gudrinieks atradies, kārtējais "dīvāna eksperts"...
Novēlu, lai 2020.gadā valsts šādiem diletantiskiem raidījumiem nedod naudu! Varēsiet par privāto naudu taisīt "U mums v Latgaliji" un varēsiet no rīta līdz vakaram intervēt čiuļus un citus nelatgaliešus.
Manu un citu nodokļu maksāto naudu valsts deva šim raidījumam, lai tas rūpētos par latgaliešu valodu un identitāti. Tā kā raidījums nerūpējas ne par valodu, ne latgalisko identitāti, tad ceru, ka NEPLP uzklausīs manus iebildumus, un nākošajā gadā sabiedriskajā pasūtījumā atbalstīs citu producentu raidījumus, kas ir latgaliski.
Manuprāt, "dīvāna eksperti" ir tiesīgi izteikties par sabiedriskā pasūtījuma ietvaros radītiem raidījumiem un to slikto kvalitāti.
Tikai neraudi 13.12.2019 15:47
dīvāna eksperts 13.12.2019 15:21
Novēlu, lai 2020.gadā valsts šādiem diletantiskiem raidījumiem nedod naudu! Varēsiet par privāto naudu taisīt "U mums v Latgaliji" un varēsiet no rīta līdz vakaram intervēt čiuļus un citus nelatgaliešus.
Manu un citu nodokļu maksāto naudu valsts deva šim raidījumam, lai tas rūpētos par latgaliešu valodu un identitāti. Tā kā raidījums nerūpējas ne par valodu, ne latgalisko identitāti, tad ceru, ka NEPLP uzklausīs manus iebildumus, un nākošajā gadā sabiedriskajā pasūtījumā atbalstīs citu producentu raidījumus, kas ir latgaliski.
Manuprāt, "dīvāna eksperti" ir tiesīgi izteikties par sabiedriskā pasūtījuma ietvaros radītiem raidījumiem un to slikto kvalitāti.
Varbūt sāc pats kaut ko veidot? :))) Varbūt Tev sanāks lieliski materiāli un nauda būs tērēta vietā?
14 14.12.2019 09:45
Izaver, ka Latgolā beigušīs latgaliski runojūši cylvāki. Tragiski 13.12.2019 14:59
Ka runojit, to runojit obi pa čiuliskam voi obi latgaliski, bet namūkit klausētōjus. I ir divkūseigi prasēt, lai NEPLP i Saeima valsts radejā i valsts TV atvāl nu raidlaika 10% raidējumim latgaliski, ka beigōs tys raidiejums byus itaids - vadētōjs runōs latgaliski, a intervējamīs čiuliski.
Pats saprati, ko uzrakstīji?
jurs 16.12.2019 18:01
Izaver, ka Latgolā beigušīs latgaliski runojūši cylvāki. Tragiski 13.12.2019 14:59
Ka runojit, to runojit obi pa čiuliskam voi obi latgaliski, bet namūkit klausētōjus. I ir divkūseigi prasēt, lai NEPLP i Saeima valsts radejā i valsts TV atvāl nu raidlaika 10% raidējumim latgaliski, ka beigōs tys raidiejums byus itaids - vadētōjs runōs latgaliski, a intervējamīs čiuliski.
Stulbumam nav robežu. Var bezcerīgi ilgi strīdēties par to, kā runā kaimiņos. Pa to laiku, kamēr dažs labs latgalietis skaldīs matus, čiuļs, polis, krievs vai ebrejs padarīs vajadzīgus un labus darbus. Un īstenībā traģiski ir kādam citam uzspiest tikai savējo.
Ekspertam 16.12.2019 18:17
Nu aizvainotais zinātāj, vai patiešām raidījumi ir slikti ? Liekas, ka Tu vienkārši netiki atbalstīts.
Krasava 16.12.2019 18:37
Ekspertam 16.12.2019 18:17
Nu aizvainotais zinātāj, vai patiešām raidījumi ir slikti ? Liekas, ka Tu vienkārši netiki atbalstīts.
Kamēr nebija naudas, tikmēr latgaļi dzīvoja draudzīgi. Kā parādījās naudīgi projekti, tā latgaļi sāka šķelties. Situācija ir bēdīga, jo naudas ir maz, bet gribētāju daudz. Tie, kas netika atbalstīti, tie dzīvo pusbadā kā jau daudziem medijiem raksturīgi.
Pievienot komentāru
Jūsu vārds:
Komentārs:
Foto:
Links uz video (Youtube,Vimeo):


Lasiet vēl
Nedēļas skaitlis
Par ūdensapgādes pakalpojumiem Rēzeknē no jūlija būs jāmaksā 1 eiro/m3 (bez PVN), kanalizācijas pakalpojuma tarifs būs 1,30 eiro/m3 (bez PVN)
Apspriest
Aptauja
Vai Jūs gaidāt Rēzeknes pilsētas svētkus un piedalāties tajos?
Skatīt rezultātus
Jaunākie komentāri:
Komunistiskā genocīda upuru piemiņas diena Rēzeknē
Gaidām kolorado čurku blogeru reportažas youtube par šo tēmu. Sīkāk...
KNAB lūdz apsūdzēt Bartaševiču saistībā ar SPA centra projektu
Gaidām ar nepacietību kad watņiki vinu ievēles saeimā un Rēzeknē uzlabosies mikrokrimats. Sīkāk...
Izsolē nodos Rēzeknes tehnikuma ēku Jupatovkas ielā
Rēzeknes dome varbūt nopirks. Varēs vēl kādu spa uztaisīt, kur izklaidēties ar brūtēm Sīkāk...
facebook draugiem
Top