Notikumi
Rēzeknieti rosina saukt pie atbildības par video "TikTok"
19.06.2025 Valsts policija aicina prokuratūru sākt kriminālvajāšanu pret kādu vīrieti par militārās agresijas simbolu izmantošanu "TikTok" platformā.Šā gada 30.janvārī Valsts policijas Latgales reģiona pārvaldes Ziemeļlatgales iecirknis saņēma informāciju, ka platformā "TikTok" kāda persona savā profilā publicējusi vairākus video ierakstus, kuros redzamas militārās agresijas un kara noziegumu slavinošu simbolu izmantošana. Likumsargi sāka apstākļu un vainīgās personas skaidrošanu.
Izmeklēšanas gaitā likumsargi noskaidroja, ka video izvietojis kāds 1980.gadā dzimis vīrietis, kurš ticis aizturēts. Vīrieša dzīvesvietā Rēzeknē likumsargi veica kratīšanu un atrada un izņēma 56 litrus nezināmas izcelsmes alkohola, ierīci alkohola izgatavošanai un 180 cigaretes.
Valsts policijas amatpersonas ir pabeigušas izmeklēšanu kriminālprocesā un 13.jūnijā procesu nodeva prokuratūrai kriminālvajāšanas uzsākšanai.
Valsts policija ir ierosinājusi prokuratūru saukt 1980.gadā dzimušo vīrieti pie kriminālatbildības par noziedzīgo nodarījumu saskaņā ar Krimināllikuma 74.1 panta otrās daļas par nozieguma pret cilvēci vai kara nozieguma publisku slavināšanu, izmantojot automatizētu datu apstrādes sistēmu. Par šādu noziedzīgu nodarījumu paredzēts sods ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz sešiem gadiem un ar probācijas uzraudzību uz laiku līdz trim gadiem vai bez tās.
Valsts policijā atgādina, ka likumos nav uzskaitīti visi militāro agresiju un kara noziegumus slavinošie simboli, tāpēc policija katru situāciju izvērtē individuāli.
Valsts policija atgādina, ka neviena persona netiek uzskatīta par vainīgu, kamēr tās vaina noziedzīga nodarījuma izdarīšanā netiek pierādīta likumā noteiktajā kārtībā.
Atgriezties atpakaļ
Pievienot komentāru
Lasiet vēl
Nedēļas skaitlis
Rēzeknē no 1. aprīļa līdz 31. oktobrim īpašumam piegulošās publiskā lietošanā esošās teritorijas uzturēšanu un sakopšanu nodrošina personas, kas ir atbildīgas par īpašumu
Apspriest
Jaunākie komentāri:
Rēzeknes domes deputāts Jāzeps Korsaks atstāj amatu
Ko tad viņš tādu sastrādājis ? Ja teici A, tad saki arī B !!!! Sīkāk...
Rēzeknes domes deputāts Jāzeps Korsaks atstāj amatu
Bīstams tipiņš.. Prot hipnotizet un to izmanto.
Ņemot vērā viņa sastrādāto nelaist viņu publiskajos pasākumos pie Māras pieminekļa un nozīmīgos svētkos.
Sīkāk...
Ņemot vērā viņa sastrādāto nelaist viņu publiskajos pasākumos pie Māras pieminekļa un nozīmīgos svētkos.
Sīkāk...
Rēzeknietes konkursā “SkillsLatvia 2024” izcīna zelta medaļas
Rychlá půjčka: [email protected] Mám kapitál, který využiji k poskytování speciálních krátkodobých a dlouhodobých půjček od 100 000 Kč do 5 000 000 Kč všem, kteří chtějí seriózní a spolehlivou půjčku. Úrok 4 % ročně v závislosti na výši půjčky. A je jen na vás, zda se rozhodnete pro týdenní, měsíční nebo čtvrtletní splátku.
E-mail: [email protected] Sīkāk...
E-mail: [email protected] Sīkāk...





