Pirmdiena,
17.jūnijs 2024
Vārda dienas: Artis, Artūrs, Юлиан, Митрофан, Северин Sazinieties ar radio "Ef-Ei"
LV RU

Notikumi

Ugunsgrēkā Rēzeknes novadā gājuši bojā suņi

14.06.2024

Ceturtdien ugunsgrēkā Rēzeknes novadā izglābts cilvēks, informēja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD).

Pēc avārijas Ludzā mediķu palīdzība sniegta trim bērniem

13.06.2024

Otrdien pēc ceļu satiksmes negadījuma Ludzā mediķu palīdzība sniegta trim maziem zēniem, informēja Valsts policijā.

Justīnes slepkavības krimināllietu turpinās iztiesāt augustā

12.06.2024

Septiņus gadus vecās Justīnes Reinikovas noslepkavošanas krimināllietu Latgales rajona tiesa Ludzā slēgtā tiesas sēdē plāno turpināt skatīt 5.augustā plkst.10.

Rēzeknē iereibis vīrietis spēris policistiem un atskurbtuves darbiniekam

07.06.2024

Ceturtdien Rēzeknē sākts administratīvo pārkāpuma process pret kādu iereibušu personu, kas mēģināja iespert policistiem un atskurbtuves darbiniekam, informēja Valsts policijā.

Divas personas rosina apsūdzēt par uzņēmēja Ļubkas slepkavību

06.06.2024

Valsts policija (VP) rosina Latgales uzņēmēja un politiķa Andra Ļubkas slepkavībā aizdomās turēto Igoru Haitu lūdz apsūdzēt par slepkavību pastiprinošos apstākļos un ieroča lietošanu bez atļaujas.

Rēzeknes pusē vīrietis no noslīkšanas paglābj meiteni, bet pats noslīka

06.06.2024

Negadījums notika Rēzeknes novada Gaigalavas pagastā kādā nelielā dīķī, kur divas aptuveni 12 gadus vecas meitenes peldēja, līdz viena no viņām sāka saukt pēc palīdzības. Daži strādnieki turpat netālu veica jumta remontdarbus, un, izdzirdot saucienus, viens no vīriešiem steidza glābt bērnu. Meiteni viņš aizstūma līdz krastam, taču pašam, iespējams, veselības apsvērumu dēļ vairs neizdevās nokļūt uz sauszemes.

No Kovšu ezera izceļ maluzvejnieku tīklu

06.06.2024

Piektdien, 31. maijā Rēzeknes valstspilsētas Pašvaldības policija Kovšu ezerā konstatēja nelikumīgu zvejas tīklu, kurā tika atrasta viena līdaka un viens asaris. Zivis tika ielaistas atpakaļ ezerā, bet tīkls tika izņemts līdz lietas izskatīšanai. Par šo pārkāpumu tika uzsākts administratīvā pārkāpuma process, un pašlaik policija identificē pārkāpēju.

Latgales iedzīvotāju tiesās par kara noziegumu slavināšanu

05.06.2024

Prokuratūra nodevusi Latgales rajona tiesai krimināllietu, kurā kāda persona apsūdzēta par to, ka publiski slavināja noziegumus pret mieru.

Pašvaldības policijas darbs maijā

04.06.2024

Rēzeknes valstspilsētas Pašvaldības policijas darbs maijā ir bijis intensīvs un daudzpusīgs. Policija ne tikai pieņēma apmeklētājus un izskatīja iedzīvotāju iesniegumus, bet arī nodrošināja sabiedrisko kārtību dažādos pasākumos un aktīvi sadarbojās ar citām valsts iestādēm.

Rēzeknes novadā no ūdenstilpes izcelts bojāgājušais

31.05.2024

Aizvadītajā diennaktī, laika posmā no 30.maija plkst. 6.30 līdz 31. maija plkst. 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Latgales reģiona pārvalde saņēma sešus izsaukumus – vienu uz ugunsgrēka dzēšanu un piecus uz glābšanas darbiem.

Viļānos piedzēries vectētiņš bez tiesībām vadīja Audi

31.05.2024

Kā ziņo VP Latgales RP Ziemeļlatgales iecirknis, Viļānos policisti dzērumā pie stūres aizturējuši 80 gadus vecu autovadītāju.

Rēzeknē mopēda vadītājs 2,33 promiļu reibumā bēdzis no policijas

23.05.2024

Rēzeknē kāds mopēda vadītājs 2,33 promiļu reibumā bēga no likumsargiem un tika pie astoņiem administratīvo pārkāpumu procesiem, informēja Valsts policijas (VP) sabiedrisko attiecību speciāliste Krista Andersone.

Likumsargi aiztur automašīnas vadītāju 2,46 promiļu reibumā

22.05.2024

Aizvadītajā svētdienā, 19. maijā, Valsts policija saņēma informāciju no iedzīvotāja par “Renault” markas automašīnas vadītāju, kurš, iespējams, pie transportlīdzekļa stūres bija sēdies alkohola reibumā. Likumsargi, reaģējot uz saņemto informāciju, Ludzas novadā, Vecslabadā pamanīja minēto transportlīdzekli. Taču automašīnas “Renault” vadītājs palielināja braukšanas ātrumu un uzsāka bēgšanu. Aizturot pārkāpēju likumsargi konstatēja, ka pie stūres sēdies kāds 1974. gadā dzimis vīrietis būdams 2,46 promiļu reibumā. Bēgšanas laikā vadītājs pārkāpa virkni citus ceļu satiksmes noteikumus un kopumā tika sastādīti vairāki administratīvā pārkāpuma procesi, kā arī uzsākts kriminālprocess par transportlīdzekļa vadīšanu alkohola reibumā bez transportlīdzekļa vadīšanas tiesībām.

Ludzas novadā no ūdenstilpes izcelts bojāgājušais

22.05.2024

Laika posmā no 20.maija plkst. 6.30 līdz 21. maija plkst. 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Latgales reģiona pārvalde saņēma četrus izsaukumus – vienu uz ugunsgrēka dzēšanu un trīs uz glābšanas darbiem.

Ceturtdien pirts ugunsgrēkā Rēzeknes novadā cieta cilvēks

17.05.2024

Ceturtdien pirts ugunsgrēkā Rēzeknes novadā cietis cilvēks, informēja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestā (VUGD).

Brīdinājums: LMT vārdā uzdarbojas krāpnieki

15.05.2024

Latvijas vadošais mobilo sakaru operators LMT brīdina, ka aktivizējušies krāpnieki, kas, izmantojot LMT vārdu, zvana un sūta ziņas (īsziņas, iMessage, WhatsApp utt.) ar viltus saitēm, kuras, iespējams, satur ļaunatūras vai ir paredzētas klientu personīgo datu izkrāpšanai.

Rēzeknes Pašvaldības policijas darbs aprīlī

10.05.2024

Rēzeknes valstspilsētas Pašvaldības policija aprīlī aktīvi strādāja, lai nodrošinātu kārtību un drošību pilsētā. Šajā mēnesī klātienē tika pieņemti 14 apmeklētāji, kā arī izskatīti iedzīvotāju iesniegumi.

Justīnes slepkavības krimināllietu turpinās iztiesāt maija beigās

09.05.2024

Noslepkavotās septiņus gadus vecās Justīnes Reinikovas krimināllietu Latgales rajona tiesa Ludzā slēgtā tiesas sēdē plāno turpināt skatīt 31.maijā plkst.10.

Rēzeknē aiztur vīrieti par neļķu likšanu "Aļošas" vietā

04.05.2024

Rēzeknē policija aizturējusi vīrieti, kurš kara slavinošos nolūkos uzstājīgi licis neļķes vietā, kurā atradās padomju armijai veltītais piemineklis, kurš tika nojaukts, informēja Valsts policija.

Glābēji Rēzeknes novadā izglābuši divus ezerā slīkstošus cilvēkus

29.04.2024

Glābēji sestdien, 27.aprīlī, Rēzeknes novadā izglābuši divus ezerā slīkstošus cilvēkus, informēja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestā (VUGD).

Justīnes slepkavības krimināllietu turpinās iztiesāt maijā

18.04.2024

Noslepkavotās septiņus gadus vecās Justīnes Reinikovas krimināllietu Latgales rajona tiesa Ludzā slēgtā tiesas sēdē plāno turpināt skatīt 8.maijā plkst.13.

Zemessargs cietsirdīgi izturējies pret suni; ierosināta izmeklēšana 1

13.04.2024

Zemessardzē ierosināta dienesta izmeklēšana apstākļu noskaidrošanai saistībā ar video, kurā redzama zemessarga cietsirdīga izturēšanās pret suni.

Rēzeknes novadā no ūdenstilpes izcelts bojāgājis cilvēks

08.04.2024

Rēzeknes novada Čornajas pagastā svētdien no ūdenstilpes izcelts bojāgājis cilvēks, kurš nodots Valsts policijai, informēja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestā (VUGD).

VUGD atgādina: kūlas dedzināšana ir bīstama un sodāma rīcība

03.04.2024

Martā Rēzeknē un Rēzeknes novadā dzēsti 13 kūlas ugunsgrēki. Lielākā daļa no šiem ugunsgrēkiem izcēlās novadā, bet cieta arī Rēzeknes pilsēta. Piemēram, 28. martā ugunsdzēsējiem bija jādzēš ugunsgrēks Rīgas ielā Rēzeknē, kur dega kūla 300 kvadrātmetru platībā.

Somijas skolā audzēknis nošauj skolasbiedru, divus ievaino

03.04.2024

Skolā Helsinku piepilsētā Vantā otrdien audzēknis atklājis uguni no šaujamieroča, nogalinot vienu skolasbiedru un divus ievainojot, paziņoja Somijas policija.

Nagļu pagastā degusi kūla un niedres septiņu hektāru platībā

31.03.2024

Rēzeknes novada Nagļu pagastā sestdien, 30.martā, dzēsta degoša kūla un niedres septiņu hektāru platībā, informēja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestā (VUGD).

Nogalinātās Justīnes stāsts: "Smaidīga, vasarīga kā saulīte"

24.03.2024

Ceturtdien, 21.martā, Ludzā tiesa sāka skatīt vienu no pēdējā laika nežēlīgākajām slepkavībām – nogalinātās septiņgadīgās Justīnes Reinikovas lietu.  Uz apsūdzēto sola sēž Justīnes tēvs un pamāte, kuri rūpīgi slēpa meitenes nogalināšanu.

Latgalē konfiscēta nelegālā degviela un tabakas izstrādājumi

22.03.2024

Valsts policijas Latgales reģiona pārvaldes likumsargi veicot dažādus preventīvus un operatīvus pasākumus turpina cīnīties ar nelikumīgu akcizēto preču apriti. Šī gada martā likumsargi Daugavpilī un Rēzeknē izņēma 4 tonnas nelegālās degvielas un vairāk par divsimt tūkstošiem tabakas izstrādājumu, kā arī aizturētas divas personas.

Tiesa sāk skatīt krimināllietu par septiņgadīgās Justīnes slepkavību

21.03.2024

Šodien (21.03.) Ludzā Latgales rajona tiesa sāka skatīt krimināllietu par Rēzeknes novada Nautrēnu pagasta Rogovkā dzīvojušās septiņgadīgās Justīnes Reinikovas slepkavību. Šodien tiesas priekšā stājās abi apsūdzētie – Justīnes tēvs Vladimirs un pamāte Sandra.

Valsts policija lūdz palīdzību personas atpazīšanā

19.03.2024

Valsts policijas Latgales reģiona pārvaldes Dienvidlatgales iecirknis skaidro attēlā redzamā vīrieša identitāti.

« 1 2 3 ... 26 »
Nedēļas skaitlis
Rēzeknes rekreācijas centra uzturēšana pašlaik pašvaldībai izmaksā 1500 eiro mēnesī. Tās ir izmaksas par elektrību un apsardzi
Apspriest
Aptauja
Jūs remontējat sadzīves tehniku vai labprātāk iegādājaties jaunu?
Skatīt rezultātus
Jaunākie komentāri:
Centra rajonā 11 mājās karsto ūdeni pieslēgs vēlāk
Aizraujošas sacencības paldies visiem organizētājiem Sīkāk...
Ministre: Rēzeknes pašvaldība pie valsts aizdevuma varētu tikt vasarā
Zelta vardi. Dodat cik gribat sitos aizdevumus. Nekas u nekad Rezekne neizmainisies kamer nebus padziti ar kaunu tie kuri ieveda tada dzila bedre Rezekni,CILVEKUS. Kauns. Un ne viens neko nezin,neviens nav saukts pie atbildibas. Tas ir arprats. Iedos tos aizdevumus. Kuri nekad nesegs paradu Rezekne. Un bus tas pats 100%. Ne viens ne ko nezina. Mes gribejam ka vienmer labak,bet ta sanaca.Mes nolemam ziemu parziemot siltajas zemes jo alergija no uakstuma. Iedodiet ludzu 2 karsotu aizdevumu,pie mums te daudzi slimo ar alergiju. Busim Vienoti. Sīkāk...
Ministre: Rēzeknes pašvaldība pie valsts aizdevuma varētu tikt vasarā
Pilsētas iedzīvotājiem jau sen vienalga vai bus aizdevumi vai nebūs.žēl ,ka ministre to vēl nav sapratusi.Lidz cilvekiem tāpatās nekas nenonāks.. Sīkāk...
facebook draugiem
Top