Trešdiena,
21.februāris 2024
Vārda dienas: Ariadne, Eleonora, Савва, Захар, Федор Sazinieties ar radio "Ef-Ei"
LV RU

Komercinformācija

Kāpēc pieredze ir bērnam laba dāvana?

05.02.2024

Ja Jums sagādā prieku tradicionālu dāvanu pasniegšana, tad nav viegli iedomāties, kā ir dāvināt pieredzi vai piedzīvojumu, lai gan iepriekšējo gadu populārāko dāvanu topi apstiprina, ka tieši pieredzes dāvanas ir pašas populārākās.

Pārskats par labākajiem probiotikassaturošajiem pārtikas produktiem

29.01.2024

Probiotikas pēdējos gados ir piesaistījušas ievērojamu uzmanību, jo tās var uzlabot kopējo gremošanas labsajūtu. Šie labvēlīgie mikroorganismi ir sastopami dažādos pārtikas produktos un uztura bagātinātājos, un tiem ir būtiska nozīme zarnu veselības uzturēšanā. Viena no ievērojamākajām probiotikuproduktu pārdošanas vietām, kas ir pelnījusi ievērību, ir Ohhira.lv, kas piedāvā virkni probiotikas saturošu produktu, kuri ir paredzēti gremošanas trakta veselības veicināšanai.

Vai infrasarkanie sildītāji var būt praktiski un vienlaicīgi būt dizaina elements?

29.01.2024

Iztēlojieties, ka sēžat savā ziemas dārzā - aukstā, bet saulainā janvāra dienā, kad temperatūra ir zem nulles. Saules siltie stari apvij un jūs jūtat mierinošu siltumu. Līdzīgi darbojas infrasarkanais sildītājs. Tas pakāpeniski sasilda priekšmetus un virsmas, piemēram, mēbeles un sienas, izmantojot elektriski radītu starojumu. Sākotnēji šis sildīšanas veids koncentrējas uz cietiem un šķidriem objektiem, kad, tiem izstarojot absorbēto siltumu, sasilst arī apkārtējais gaiss.

Mīkstas vai cietas kontaktlēcas – kas ir jāņem vērā?

03.01.2024

Lai arī brilles ir nozīmīgs redzes korekcijas palīglīdzeklis, tās būtiski iespaido vizuālo izskatu un ierobežo kustību brīvību ikdienas un sporta aktivitātēs. Tādēļ kontaktlēcas ir nozīmīga redzes korekcijas alternatīva. Kontaktlēcu ražotāju nepārtraukti uzlabo lēcu izgatavošanas tehnoloģijas un materiālus, nodrošinot jaunas iespējas redzes korekcijai, lietošanas ērtībām un piemērotībai jutīgām acīm.

Kā izvēlēties plastmasas logus?

28.12.2023

Vai ir pienācis laiks izvēlēties jaunus logus savam mājoklim vai uzņēmuma telpām? PVC logi ir mūsdienās populārākā izvēle, jo tie sniedz vairākas būtiskas priekšrocības - ir praktiski, izturīgi un cenu ziņā pieejami. Turklāt plastmasas logu rāmji nav pieejami tikai klasiski baltā krāsā, bet arī citos toņos, ļaujot tos pielāgot dažādiem interjeriem.

Neprognozējamie ziemas ceļi – kā riepu protektora raksts var uzlabot drošību uz ceļa?

27.12.2023

Lai izvēlētos automašīnai vispiemērotākās riepas ziemas sezonai, dažādo riepu zīmolu piedāvātās sezonas un vissezonas riepu īpašības ir jāsaskaņo ne tikai ar braukšanas stila individuālām iezīmēm un budžeta iespējām, bet arī ar paredzamajiem ceļa apstākļiem. Riepas gumijas sastāvs, iekšējā riepas konstrukcija un tajā iekļautās tehnoloģiskās inovācijas, kā arī nepārtraukti uzlabotie protektora raksti veido faktoru kopumu, kas nosaka riepu spēju nodrošināt pēc iespējas optimālāku saķeri ar slapju, apsnigušu vai apledojošu ceļa segumu.

Ko ņemt vērā, izvēloties mēbeles pēc pasūtījuma?

27.12.2023

Lai telpa būtu patīkama un funkcionāla, liela nozīme ir mēbeļu izvēlei. Veikalos ir pieejams plašs dažādu mēbeļu klāsts, tomēr dažkārt noderīgs risinājums ir mēbeles pēc pasūtījuma. Tas ļauj saņemt gaumei un konkrētajai telpai atbilstošu rezultātu.

Kā izvēlēties labākos siltināšanas materiālus?

27.12.2023

Lai mājokļa siltināšanas darbi izdotos godam un nestu vēlamo rezultātu, liela nozīme ir pareizi izvēlētiem siltināšanas materiāliem. Šobrīd siltināšanas materiāli ir pieejami plašā klāstā, ļaujot katram piemeklēt savām vajadzībām atbilstošu risinājumu.

Plauktu sistēmas – kā nekļūdīties to izvēlē?

27.12.2023

Komfortablā un mūsdienīgā mājoklī nav nejaušu mēbeļu. Mēbeļu izkārtojumam ir jāatspoguļo ne tikai mājokļa īpašnieka dzīvesstils vai stila izjūta, bet tam ir arī jābūt pietiekoši funkcionālam un daudzveidīgi izmantojamam, lai mājokli būtu ērti uzturēt sakārtotu un tajā varētu justies komfortabli. Korpusa mēbeles ir ļoti daudzpusīgs un praktisks mēbeļu veids, bez kura nav iedomājams neviens interjers, jo tādas korpusa mēbeles kā konsoles, kumodes, plauktu sistēmas un vitrīnas palīdz nodrošināt tik nepieciešamās ikdienas glabāšanas vietas grāmatām, piemiņas lietām, interjera dekoriem un citiem nelieliem priekšmetiem. Tieši tādēļ salona “Kate” un citu labāko mēbeļu salonu piedāvājumā korpusa mēbeles ieņem nozīmīgu lomu.

Barbora.lv preces piegādās arī Ziemassvētku un Vecgada vakarā

21.12.2023

Svētku laiks ir notikumiem un darbiem pārpilns. Kā visu paspēt? Kā uzklāt galdu, sarūpēt dāvanas un saposties? Viena no atbildēm ir Barbora.lv. Parūpēsimies, lai svētku labumus ikviens paspēj saņemt.

Informacija par Maxima Latvija darba laiku svetkos

20.12.2023

Ņemot vērā iedzīvotāju vajadzības iegādāties visu nepieciešamo svētkiem, kā arī rūpējoties par darbinieku labbūtību un iespēju pavadīt laiku ar saviem mīļajiem, “Maxima” veikali svētku dienās strādās saīsinātu darba laiku. Informējam, ka 24., 25., 31. decembrī un 1. janvārī būs izmaiņas "Maxima" veikalu darba laikos visā Latvijā, turklāt atsevišķi veikali 1. janvārī būs slēgti.

Kā izvēlēties saules paneļus?

29.11.2023

Saules paneļu uzstādīšana ir efektīvs un mūsdienīgs veids, kā samazināt elektroenerģijas izmaksas un rūpēties par vidi. Pieejami dažāda veida saules paneļi, tādēļ vispirms ir jāizvērtē vairāki svarīgi aspekti, lai pārliecinātos par to, ka ieguldītais atmaksāsies iespējami īsā laikā.

Kā ilgāk saglabāt ziemas riepas darba kārtībā?

29.11.2023

Ziemas periodā ir īpaši svarīgi regulāri sekot līdzi riepu stāvoklim. Lai arī ziemas riepas ir labāk piemērotas ziemas ceļiem nekā vissezonas riepas, nepareizs gaisa spiediens riepās var izraisīt pastiprinātu riepu nodilumu, kas būtiski samazina riepu ilglaicīgumu un palielina drošības riskus uz slidena ceļa seguma. Turklāt, riepas būtiski ietekmē arī pretslīdes sāls maisījuma kaisīšana uz ceļa.

Kā izvēlēties uzticamu auto nomas uzņēmumu?

29.11.2023

Auto īre var būt izdevīgs risinājums ne tikai ceļojumā, kad nav pieejams sabiedriskais transports vai nevēlas izjust pārvietošanās ierobežojumus, ko rada neizdevīgi sabiedriskā transporta maršruti un kursēšanas laiki, bet arī risinot ikdienas pārvietošanos brīžos, kad nav pieejama personīgā automašīna. Lai arī ir pieejami taksometra pakalpojumi, īstermiņa vai ilgtermiņa mašīnu īre var būt izdevīgāks un pieejamāks risinājums. Taču pirms auto nomas uzņēmuma izvēles, ir rūpīgi jāizvērtē visi pieejamie nomas piedāvājumi.

Trīs galvenie padomi, rakstot CV

29.11.2023

Prasme runāt un rakstīt pārliecinoši ir noderīga visa mūža garumā. Viens perfekts un pārliecinošs CV var pavērt plašas iespējas profesionālajā pasaulē. Ievērojiet trīs nosacījumus, rakstot CV, un esiet soli tuvāk savam sapņu darbam!

Digitālais mārketings – lielisks instruments biznesa attīstībai

28.11.2023

Nevar noliegt to, ka mūsdienu tehnoloģiju attīstība sniedz būtisku ieguldījumu arī uzņēmumu attīstībā. Digitālais laikmets ietekmē arī patērētāju paradumus, tādēļ uzņēmumu īpašniekiem ir jādomā par to, kā piesaistīt jaunus klientus un veicināt zīmola atpazīstamību arī digitālajā vidē. Šim nolūkam labi noder dažādi digitālā mārketinga instrumenti. Lasi raksta turpinājumu un uzzini, kā digitālais mārketings var palīdzēt attīstīt biznesu.

Rezeknē durvis pircējiem ver lielā formāta Maxima XX veikals 1

17.11.2023

Turpinot izvērst vienoto veikalu konceptu visā Latvijā, 16. novembrī durvis vēris atjaunotais "Maxima XX" veikals Rēzeknē, Atbrīvošanas alejā 141A. Veikala pārveidē un jaunā koncepta ieviešanā investēti vairāk nekā 600 tūkstoši eiro, padarot veikalu intuitīvāku un plašāku, nodrošinot ērtāku darba vidi un iepirkšanos iedzīvotājiem. Tāpat veikalā atjaunotas aukstuma sistēmas, padarot to darbību videi draudzīgāku, paplašināta pašapkalpošanās kasu zona, kā arī paplašināts veikala sortiments.  

Izvēlies stabilu darbu ar valstī visplašākajām sociālajām garantijām

05.11.2023

Saliedētas komandas darbs valsts aizsardzībā – šādi var raksturot profesionālo dienestu bruņotajos spēkos, kuros ikviens no jums atradīs savu vietu kādā no trijām profesijām, 35 nodarbinātības jomām, piemēram, kājnieki, jūras un gaisa operācijas, kaujas inženieri, artilērija, sakari un informācijas sistēmas, apgāde un citās jomās, un jau vairāk nekā 175 militārajām specialitātēm, kurās apmācība būs bez maksas.

Kādi disku tipi piemēroti manam auto?

02.11.2023

Jauna disku komplekta iegāde savam auto var būt liels ieguldījums. Pavisam jauni diski var izmaksāt no aptuveni 50 eiro katrs līdz pat vairākiem tūkstošiem par disku. Iedziļināsimies disku tipu izvēlē un izmaksās.

Kā izvēlēties labu konditoreju ikdienai un svētkiem?

31.10.2023

Beķereja nav aktuāla tikai svētku reizēs, kad vēlamies likt uz galda izcilus gardumus. Tā noder arī ikdienā, kad ir vēlme palutināt sevi un citus ar kādu našķi. Tomēr, apskatot labas beķerejas piedāvājumu, var arī gadīties apjukt. Kā izvēlēties labāko cienastu dažādās dzīves situācijās? Par to vairāk raksta turpinājumā.

Mēbeles pēc pasūtījuma: Ko ņemt vērā?

31.10.2023

Lai arī dažāda veida un stila mēbeles šobrīd ir pieejamas plašā izvēlē, dažkārt piemērotāko risinājumu savam mājoklim atrast ir grūti. Tādā gadījumā noderēt var mēbeles pēc pasūtījuma, kas tiek izgatavotas atbilstoši individuālajām prasībām.

4 svarīgi aspekti logu izvēlē

31.10.2023

Logu klāsts šobrīd ir pietiekami daudzveidīgs - koka, alumīnija, PVC logi ir dažādu ražotāju piedāvājumā. Bet - ko ņemt vērā, lai izvēlētos piemērotākos? Zemāk izskatīsim 4 svarīgākos aspektus, kam pievērst uzmanību, izvēloties sev jaunus logus.

GASTRO CENTRS saviem pacientiem sniedz kvalitatīvus un drošus pakalpojumus

19.10.2023

GASTRO CENTRA vīzija ir kļūt par Eiropas līmeņa gastroenteroloģijas ekselences centru. Savas darbības laikā GASTRO CENTRS veiksmīgi attīstījies, iegūstot ārstu un pacientu uzticēšanos un apliecinot sevi kā profesionālu partneri gremošanas slimību diagnostikā un ārstēšanā.

Nurofen: kad un kā to pareizi lietot?

04.10.2023

Ikdienas dzīves kvalitātes galvenais stūrakmens ir mūsu veselība. Ja savā ķermenī jūtamies labi un esam veseli, varam veiksmīgi pildīt darba un sadzīves pienākumus, bez ierobežojumiem veikt savas iemīļotās sportiskās aktivitātes un pilnvērtīgi veltīt laiku saviem tuviniekiem.

SLĒPOŠANA KĀ SPORTA VEIDS DROSMES UN LĪDZSVARA ATTĪSTĪŠANAI

02.10.2023

Slēpošana ir aizraujoša ziemas aktivitāte, kas ne tikai izklaidējoša, bet arī attīstoša. Slēpošana veicina gan fizisko, gan emocionālo izaugsmi. Kādas prasmes un iemaņas slēpošana attīsta?

Izbaudi Toyota Ģimenes Dienu kopā LALUNA!

27.09.2023

Jēkabpils oficiālais Toyota dīleris LALUNA aicina uz iedvesmojošu pasākumu - Toyota Ģimenes Dienu!

Kā izvēlēties labāko kafijas automātu?

27.09.2023

Kafija ir viens no populārākajiem dzērieniem pasaulē, un, lai arī to var pagatavot dažādos veidos, kafijas baudītāji piekritīs, ka vislabāk šis aromātiskais dzēriens garšo, ja tiek pagatavots ar laba kafijas automāta palīdzību.

Suši meistarklase Rēzeknē

26.09.2023

2023. gada 20. septembrī rēzekniešiem bija unikāla iespēja iepazīties ar suši gatavošanas mākslu, pateicoties Nagano suši bārā notikušajai meistarklasei. Šis pasākums kļuva par īstiem svētkiem japāņu virtuves cienītājiem, un to izbaudīja visi tā dalībnieki.

Ziemas vai vissezonas riepas - kam dot priekšroku?

20.09.2023

Aukstais laiks neizbēgami tuvojas, tādēļ daļa auto īpašnieku jau savlaicīgi sāk domāt par jaunām riepām savam spēkratam. Pirmais jautājums, kas varētu rasties - izvēlēties tieši ziemas sezonai paredzētas riepas vai tomēr dot priekšroku vissezonas riepām, ar ko atļauts pārvietoties visa gada garumā?

Enkura teksts – kāda ir tā nozīme SEO optimizēšanā?

20.09.2023

Kvalitatīva SEO optimizācija iekļauj sevī ne tikai pārdomātu stratēģiju uzlabojumu veikšanu, bet arī uzmanības pievēršanu katrai vissīkākajai detaļai, kas var būtiski uzlabot vietnes redzamību un novērtējumu meklētājprogrammu meklēšanas rezultātos. Lai arī attēlu optimizēšana, pareiza teksta un virsrakstu formatēšana, kvalitatīvu enkura tekstu veidošana varētu šķist mazsvarīgi uzlabojumi, šie elementi var uzlabot interneta vietnes pieejamību un pārskatāmību ne tikai lietotājiem, bet arī interneta pārlūkprogrammu algoritmiem, kas ir SEO optimizēšanas viens no galvenajiem uzdevumiem.

« 1 2 3 ... 9 »
Nedēļas skaitlis
Valdība otrdien, 13. februārī, atbalstīja 5 miljonu eiro aizdevuma piešķiršanu uz bankrota sliekšņa nonākušajai Rēzeknes valstspilsētas pašvaldībai ar nosacījumu, ka pašvaldība aizdevumu saņems tikai tad, kad tā būs iesniegusi Finanšu ministrijā apstiprinātu 2024. gada budžetu bez deficīta. Tas jāizdara līdz 21. februārim.
Apspriest
Aptauja
Garais gads priekš manīs:
Skatīt rezultātus
Jaunākie komentāri:
Latgalē pansionātos pieaug gan cenas, gan rindas
Pats cilvēks var iztik ar 200 euro menesi, bet šeit tūkstoši vajadzīgi. Katram no tā pīrāga gribas nogriez gabalu un vēlams to lielāko... Sīkāk...
Rēzeknē plāno pakāpeniski samazināt siltumenerģijas tarifu
Kas te notiek, kaut kāds murgs. N0 sākuma paaugstina, tad samazina un rezultāts, kāds bijis, tāds arī paliks ar dažām daļām procenta. Vai Rēzeknes vadība tautu uzskata par galīgiem muļkiem? Laikam sazagtā nauda spiež uz snadzenēm, protams, ja tādas ir... Sīkāk...
Rēzeknē atklās sešu politisko partiju kopīgu biroju
Mazāk kritizējiet, bet vairāk dariet savas pils;etas drošibas, labklājības un godprātīgas attīstības virzienā! - novēlējums jaunās konservatīvās partijas (JKP), politiskās partijas "Latvijas Reģionu apvienība" (LRA), "Progresīvie", Latvijas Zaļā partijas (LZP), Nacionālās apvienības "Visu Latvijai!"-"Tēvzemei un brīvībai/LNNK" (NA) un "Jaunā vienotība" (JV) biroja "Rēzeknei BYUT" vadītājam G.Rasimam un visiem pārējiem politiskajiem personāžiem. Sīkāk...
facebook draugiem
Top