Trešdiena,
21.februāris 2024
Vārda dienas: Ariadne, Eleonora, Савва, Захар, Федор Sazinieties ar radio "Ef-Ei"
LV RU

AKTUĀLI

Izmaiņas Sociālā dienesta maksas pakalpojumu cenrādī ar 1. martu

15.02.2024

Rēzeknes valstspilsētas domes sēdē 8. februārī tika pieņemts lēmums “Par grozījumiem Rēzeknes valstspilsētas pašvaldības pārvaldes “Sociālais dienests” maksas pakalpojumu cenrādī”, kas stāsies spēkā no 2024. gada 1. marta.

Bartaševiča krimināllietā divām personām aizliegts izbraukt no valsts 1

09.02.2024

Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja (KNAB) izmeklētajā no amata patlaban atstādinātā Rēzeknes domes priekšsēdētāja Aleksandra Bartaševiča krimināllietā divām personām ir piemēroti drošības līdzekļi - aizliegums izbraukt no valsts un aizliegums tikties ar noteiktām personām.

KNAB veicis kratīšanas Rēzeknes domē; aizdomas – Bartaševičs

07.02.2024

Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja (KNAB) pārstāvji otrdien, 6.februārī, apmeklēja Rēzeknes valstspilsētas pašvaldību un "īstenoja kriminālprocesuālās darbības, tostarp kratīšanas un pratināšanas", LTV apstiprināja KNAB. KNAB izmeklē iespējamību, ka no amata pašlaik atstādinātais Rēzeknes domes priekšsēdētājs Aleksandrs Bartaševičs izpaudis neizpaužamas ziņas, kas nav valsts noslēpums.

Rēzeknes pašvaldība nespēj sagatavot budžetu bez deficīta 1

30.01.2024

Valsts ir gatava finansiāli palīdzēt uz bankrota sliekšņa nonākušajai Rēzeknes valstspilsētas pašvaldībai ar 5 miljonu eiro aizdevumu tikai tad, ja pašvaldība būs spējīga sagatavot budžetu šim gadam bez deficīta. Tomēr tas līdz šim nav izdevies, vietvara arvien meklē veidus, kā jostas savilkt vēl ciešāk.

Rēzeknē slēgs 4.vidusskolu un ieviesīs citus taupības pasākumus

25.01.2024

Ceturtdien, 25. janvārī, Rēzeknes pašvaldības domes deputāti pieņēma lēmumu par Rēzeknes 4. vidusskolas likvidēšanu ar 2024. gada 31. jūliju.

Rēzeknei pieņemot bezdeficīta budžetu, pieļauj 5 milj. eiro aizdevumu

24.01.2024

Ja finanšu grūtībās nonākusī Rēzeknes pilsēta apstiprinās bezdeficīta budžetu, Finanšu ministrija (FM) meklēs risinājumu, lai pilsētas finanšu situācijas stabilizēšanai piešķirtu piecu miljonu eiro aizdevumu, informēja FM pārstāvji.

Vai rēzekniešiem nāksies samaksāt par Bartaševiča grēkiem? 1

09.01.2024

Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministre Inga Bērziņa intervijā Neatkarīgāi atzina: "Tas, kas nonāca manā dienas kārtībā jau tad, kad tagadējā valdība vēl nebija juridiski apstiprināta, bija Rēzeknes jautājums. Par to bija ļoti liela sabiedrības interese. Risināt šo jautājumu esam iesākuši labi. Rēzeknes mērs ir atbrīvots no amata par tiešām būtiskiem pārkāpumiem. Nevienas citas pašvaldības vadītājs nav neko tādu atļāvies un finanšu situācija nevienā citā pašvaldībā nav kā Rēzeknē, lai gan ar grūtībām izveidot šā [2024.] gada budžetu sastopas arī citas pašvaldības. Bet tās nav salīdzināmas ar Rēzeknes gadījumu, kad novešana gandrīz līdz maksātnespējai notika apzināti."
 

VK: Iespējams, finanšu problēmas Rēzeknei draud arī šogad

05.01.2024

Apstākļi Rēzeknes valstspilsētā liecina par to, ka, iespējams, finanšu problēmas pašvaldībai draud arī šajā gadā. Tā Latvijas Televīzijas raidījumā "Šodienas jautājums" sacīja valsts kontrolieris Edgars Korčagins.

Minimālā mēnešalga, pensionēšanās vecums un citi svarīgi jaunumi

01.01.2024

Šodien stājas spēkā grozījumi Ministru kabineta noteikumos, ar kuriem minimālā mēneša darba alga Latvijā tiek palielināta no 620 uz 700 eiro.

Rēzeknē iepriekšējā ziemā mākslīgi turēts augsts apkures tarifs 2

28.12.2023

Pagājušajā apkures sezonā Rēzeknē siltumenerģijas tarifi tika pārskatīti tikai pēc valsts atbalsta beigām, lai gan dome bija informēta par iespēju samazināt šīs izmaksas. Faktiski SIA "Rēzeknes siltumtīkli" ražoja siltumenerģiju saskaņā ar tarifu 128 eiro par megavatstundu (MWh), bet pārdeva gandrīz divas reizes dārgāk, atklājusi Valsts kontrole. Tādējādi arī daļa valsts atbalsta, kas bija pieejams pagājušajā ziemā, tika uzņēmumam, nevis iedzīvotājiem.

VK: Rēzeknes budžeta izstrādē pieļauti vairāki pārkāpumi 4

22.12.2023

Rēzeknes pašvaldības 2023.gada budžeta izstrādē ir pieļauti vairāki pārkāpumi, secināts Valsts kontroles (VK) veiktajā revīzijā, kurā vērtēts, vai Rēzeknes pašvaldības rīcība budžeta un finanšu vadībā ir atbilstoša regulējumam.

Izmaiņas sociālajā jomā 2024. gadā

20.12.2023

Nākamgad Latvijā sociālajā jomā gaidāmas būtiskas izmaiņas, proti, tiks atjaunotas piemaksas vecuma un invaliditātes pensijām, palielināts atalgojums personu ar invaliditāti asistentiem u.tml. Labklājības ministrija sagatavoja informāciju par Saeimas apstiprinātajiem lēmumiem, kas stāsies spēkā 2024. gadā.

Valsts kontrole informēs par revīzijas rezultātiem Rēzeknes domē

18.12.2023

Piektdien, 22.decembrī, plkst.10 Valsts kontrole (VK) informēs par Rēzeknes pašvaldības revīzijas rezultātiem.

Stāsies spēkā jauns Sociālā dienesta maksas pakalpojumu cenrādis

14.12.2023

Rēzeknes domes sēdē 29. novembrī tika pieņemts lēmums “Par grozījumiem Rēzeknes valstspilsētas pašvaldības pārvaldes “Sociālais dienests” maksas pakalpojumu cenrādī”. Jaunais cenrādis stāsies spēkā 2024. gada 1. janvārī.

Par nekustamā īpašuma nodokli no 1. janvāra

12.12.2023

2024. gada 1. janvārī stāsies spēkā Rēzeknes valstspilsētas pašvaldības domes saistošie noteikumi Nr. 13 “Nekustamā īpašuma nodokļa piemērošanas kārtība Rēzeknē” (apstiprināti 28.09.2023.).

Bartaševičs tiesāsies par viņa atstādināšanu no amata 2

30.11.2023

Atstādinātais Rēzeknes domes priekšsēdētājs Aleksandrs Bartaševičs vērsīsies tiesā par vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministres Ingas Bērziņas rīkojumu par viņa atstādināšanu no amata.

“Rēzeknes Namsaimnieks” paaugstinās apsaimniekošanas tarifu 1

23.11.2023

Līdz ar energoresursu, materiālu un izejvielu sadārdzinājumu, kā arī saistībā ar gaidāmo valstī noteiktās minimālās algas paaugstināšanu no 620 eiro līdz 700 eiro, SIA “Rēzeknes namsaimnieks” no 2024. gada 1. janvāra plāno paaugstināt māju apsaimniekošanas tarifu pilsētā.

Bartaševiča interesēs ir pēc iespējas drīzākas RD ārkārtas vēlēšanas 2

22.11.2023

Bijušā Rēzeknes mēra Aleksandra Bartaševiča partija "Kopā Latvijai" savas iespējas iegūt lielu balsu daudzumu iespējamās Rēzeknes pilsētas domes ārkārtas vēlēšanās, domā politologs un sabiedrisko attiecību speciālists Filips Rajevskis.

KNAB sācis resorisko pārbaudi Rēzeknes pašvaldībā

10.11.2023

Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB) resoriskajā pārbaudē izvērtēs informāciju par iespējamiem pārkāpumiem Rēzeknes pašvaldībā.

Bartaševičs pēc atstādināšanas vēlas visas domes atlaišanu? 1

06.11.2023

No Rēzeknes mēra amata ceturtdien atstādinātais Aleksandrs Bartaševičs Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas (VARAM) rīkojumu par atstādināšanu uzskata par politisku izrēķināšanos un plāno to pārsūdzēt. Bartaševičs negrasās pamest politiku. Savukārt līdzšinējā domes opozīcija uzskata, ka Bartaševičs ar partijas biedriem vēlas, lai dome tiktu atlaista.

Atstādina Rēzeknes mēru Bartaševiču (papildināts) 7

02.11.2023

Šodien Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministre Inga Bērziņa (JV) parakstījusi rīkojumu par Rēzeknes mēra Aleksandra Bartaševiča atstādināšanu par nozīmīgiem pārkāpumiem.

Bērziņa: Lēmums par Bartaševiča atstādināšanu gaidāms šonedēļ 1

30.10.2023

Lēmums par Rēzeknes domes priekšsēdētāja Aleksandra Bartaševiča iespējamo atstādināšanu gaidāms šonedēļ, iespējams, jau 31.oktobrī vai 1.novembrī, Latvijas Televīzijas (LTV) raidījumā "Šodienas jautājums" sacīja vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministre Inga Bērziņa (JV).

FM analizēs Rēzeknes domes iesniegto papildu pasākumu plānu

25.10.2023

Finanšu ministrija (FM) analizēs Rēzeknes domes iesniegto papildu pasākumu plānu pašvaldības finanšu situācijas stabilizēšanai, pavēstīja FM pārstāvji.

Rēzeknes pašvaldībā konstatētos finanšu pārkāpumus vērtēs KNAB

23.10.2023

Finanšu ministrijas (FM) iesniegumu par finanšu situāciju Rēzeknes pašvaldībā vērtēs Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB).

VARAM plāno Rēzeknes mēra Bartaševiča atlaišanu

20.10.2023

Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministre Inga Bērziņa ("Jaunā Vienotība") tuvākajā laikā plāno pieņemt lēmumu par Rēzeknes domes priekšsēdētāja Aleksandra Bartaševiča atstādināšanu. To viņa piektdien atzina raidījuma "Kas notiek Latvijā?" diskusijā.

Rēzeknes pilsēta spa būvniekam parādā 4,6 miljonus eiro 1

20.10.2023

Būvfirma "Arčers" no finanšu grūtībās nonākušās Rēzeknes pašvaldības nav saņēmusi 4,6 miljonus eiro par rekreācijas centra celšanu. Darbi tuvojas noslēgumam, samaksāta vēl nav pat puse no līgumā paredzētas summas. Būvnieks sagaida, ka valsts situāciju atrisinās un pašvaldībai piešķirs aizdevumu.  

Ministre lēmumu par Bartaševiča atstādināšanu sola tuvākajā laikā

12.10.2023

Lēmums par Rēzeknes domes priekšsēdētāja Aleksandra Bartaševiča iespējamo atstādināšanu varētu būt tuvākajā laikā.

Rēzeknes budžets: FM vēršas tiesībsargājošajās iestādēs

12.10.2023

Ņemot vērā konstatētos finanšu vadības pārkāpumus, Finanšu ministrija (FM) vērsusies Ģenerālprokuratūrā un citās tiesībsargājošajās iestādēs, lai tās izvērtētu Rēzeknes domes priekšsēdētāja Aleksandra Bartaševiča un domes darbinieku atbildību par izveidojušos finanšu situāciju pašvaldībā.

Rēzeknes pašvaldības budžeta caurumus grib lāpīt, ceļot NĪN likmes

04.10.2023

Rēzeknes dome papildu finanšu līdzekļus pašvaldības budžeta caurumu lāpīšanai cer iegūt, ceļot nekustamā īpašuma nodokļa (NĪN) likmes.

Iespējamais scenārijs, ja nonāktu līdz Rēzeknes domes atlaišanai 1

02.10.2023

Neoficiāli iezīmējas iespējamais scenārijs saistībā ar iespēju nonākt līdz Rēzeknes domes atlaišanai, ņemot vērā domes iespējamos pārkāpumus pilsētas budžeta plānošanā.

« 1 2 3 ... 10 »
Nedēļas skaitlis
Valdība otrdien, 13. februārī, atbalstīja 5 miljonu eiro aizdevuma piešķiršanu uz bankrota sliekšņa nonākušajai Rēzeknes valstspilsētas pašvaldībai ar nosacījumu, ka pašvaldība aizdevumu saņems tikai tad, kad tā būs iesniegusi Finanšu ministrijā apstiprinātu 2024. gada budžetu bez deficīta. Tas jāizdara līdz 21. februārim.
Apspriest
Aptauja
Garais gads priekš manīs:
Skatīt rezultātus
Jaunākie komentāri:
Latgalē pansionātos pieaug gan cenas, gan rindas
Pats cilvēks var iztik ar 200 euro menesi, bet šeit tūkstoši vajadzīgi. Katram no tā pīrāga gribas nogriez gabalu un vēlams to lielāko... Sīkāk...
Rēzeknē plāno pakāpeniski samazināt siltumenerģijas tarifu
Kas te notiek, kaut kāds murgs. N0 sākuma paaugstina, tad samazina un rezultāts, kāds bijis, tāds arī paliks ar dažām daļām procenta. Vai Rēzeknes vadība tautu uzskata par galīgiem muļkiem? Laikam sazagtā nauda spiež uz snadzenēm, protams, ja tādas ir... Sīkāk...
Rēzeknē atklās sešu politisko partiju kopīgu biroju
Mazāk kritizējiet, bet vairāk dariet savas pils;etas drošibas, labklājības un godprātīgas attīstības virzienā! - novēlējums jaunās konservatīvās partijas (JKP), politiskās partijas "Latvijas Reģionu apvienība" (LRA), "Progresīvie", Latvijas Zaļā partijas (LZP), Nacionālās apvienības "Visu Latvijai!"-"Tēvzemei un brīvībai/LNNK" (NA) un "Jaunā vienotība" (JV) biroja "Rēzeknei BYUT" vadītājam G.Rasimam un visiem pārējiem politiskajiem personāžiem. Sīkāk...
facebook draugiem
Top